روایت مدافع اتلتیکو مادرید از بحران روحی دوران کودکی

مدافع فرانسوی اتلتیکومادرید در دوران جوانی ضربه روحی مهلکی خورده که تا مرز افسردگی پیش رفته است ......

مدافع فرانسوی اتلتیکومادرید در دوران جوانی ضربه روحی مهلکی خورده که تا مرز افسردگی پیش رفته است.

به گزارش مدال، لوکاس هرناندس مدافع جوان و ملی پوش فرانسوی که حالا به مهره ای تاثیر گذار در باشگاه اتلتیکو مادرید و همچنین تیم ملی فرانسه تبدیل شده به تازگی صاحب یک فرزند شده و از حس پدر شدن خود بسیار خوشحال است. این ستاره فرانسوی نزدیک به 10 سال است که از پدرش هیچ اطلاعی ندارد و از این بابت که پدرش در حق او و خانواده اش پدری نکرده است بسیار دلخور و دلشکسته است.

 

مدافع اتلتیکو مادرید در مورد این موضوع اظهار داشت:

"از 12 ، 13 سالگی نه خبری از پدرم داشتیم و نه حتی کوچکترین پیغامی از او به دستمان رسید نه صدایش را شنیدیم و تا قبل از جام جهانی هیچ اطلاعی در مورد وضعیت او نداشتیم. او بدون هچ دلیلی خانواده اش را ترک کرد.  از وقتی فرزندم به دنیا آمده است و حس پدرانه را چشیده ام بیشتر درک می کنم که پدرم چه ظلمی در حق ما و کلا خانواده اش انجام داده است. او هرگز لیاقت پدر شدن را نداشته و در انجام این وظیفه کوتاهی کرده و انسان بی مسئولیتی است. هر چند که اگر در همین لحظه اورا بینم و بشناسم از او در مورد تمام این سال ها و تمام بی مسئولیتی هایش از او سوال خواهم کرد.

اطمینان دارم هیچ گاه قید پسرم را نمی زنم و او را ترک نخواهم کرد و معتقدم تا پایان عمرم این اتفاق نخواهد افتاد و دنیا را با پسرم عوض نخواهم کرد."

تگ ها


لوکاس هرناندز اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال