Banner

روبرتو مانچینی: ۲۰۲۱ قهرمان یورو خواهیم شد

روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا مدعی شد سلامت مردم از یورو ۲۰۱۰ مهم تر است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با توجه به تعویق مسابقات فوتبال در اروپا و دشواری های به پایان رساندن فصل در مقطع مقرر، اخباری در مورد احتمال تعویق مسابقات یورو ۲۰۲۰ به مدت یک سال و برگزاری آن در تابستان سال ۲۰۲۱ منتشر شده است. روبرتو مانچینی در این رابطه صحبت کرده و معتقد است بازیکنانش به اندازه کافی حرفه ای هستند.

روبرتو مانچینی گفت: "ما باید بگذاریم بازیکنان در خانه بمانند. آنها حرفه ای بوده و می دانند باید چه کاری انجام دهند. اگر لیگ دوباره شروع شود، آنها ۱۰ روز یا دو هفته به طور منظم تمرین می کنند.

ما باید منتظر بمانیم تا ببینیم سه شنبه یوفا تصمیم به تعویق انداختن یورو ۲۰۲۰ را خواهد گرفت یا خیر. مشکلاتی که در ۱۵ روز گذشته در ایتالیا داشتیم اکنون در سایر کشورها مشاهده می شود. من نمی دانم شرایط چگونه به پایان خواهد رسید، اما ما می توانیم سال دیگر و در سال ۲۰۲۱ قهرمان این رقابت ها شویم.

اما بدون شک چیزهای مهم تر دیگری از یورو ۲۰۲۰ وجود دارد. نکته مهم سلامتی همه است و همه ما باید به استادیوم بازگشته و از عملکرد خودمان لذت ببریم. دیدن مرگ مردم در روزهای اخیر به شدت ما را ناراحت کرده است. در مورد لیست تیم ملی چند تردید داشتم، اما اگر مسابقات به مدت یک سال به تعویق افتاد، احتمال دارد در لیست چند تغییر ایجاد شود."

بیشتر بخوانید:
امباپه قطعا می ماند؛ نیمار می تواند برود!
تعیین قهرمان چمپیونزلیگ به سبک یورولیگ بسکتبال! 

تگ ها


تیم ملی ایتالیا روبرتو مانچینی فوتبال جهان یورو ۲۰۲۰ کرونا فوتبال