روبرتو کارلوس: امیدوارم سولاری در رئال بماند و تاریخ سازی کند

اسطوره برزیلی سابق تیم رئال مادرید معتقد است که در فوتبال مدرن پیروزی از آن تیمی نیست که بهترین ها را در اختیار دارد ......

اسطوره برزیلی سابق تیم رئال مادرید معتقد است که در فوتبال مدرن پیروزی از آن تیمی نیست که بهترین ها را در اختیار دارد.
به گزارش خبرنگار مدال، روبرتو کارلوس درباره رونالدو و تیم یووه می گوید:
كريسيتانو نماينده بزرگي از فوتبال مدرن است اما ما ديديم كه یووه چگونه مقابل يونايتد شكست خورد؛ چراکه در فوتبال مدرن هميشه پيروزي براي كسي نيست كه بهترين ها را دارد بلكه تركيبي كه تعادل و بالانس بیشتری دارد قطعا موفق تر خواهد بود. كريسيتانو به تنهايي نمی تواند UCL را بدست بیاورد و این کار تیم است و هماهنگی نیاز دارد.

وی درباره سولاری تصریح کرد: به عنوان سفیر باشگاه خوشحال می شوم که سولاری یا زیدان در باشگاه کار کنند. او تا به اینجا عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته است. من در ترکیه بودم و به مادرید برگشتم. افتخار می کنم که شرایط باشگاه خوب پیش می رود و برای رئال خوشحالم. امیدوارم سولاری سال های زیادی این جا بماند و تاریخ سازی کند.

کارلوس درباره نقش وینسیوس در تیم تاکید کرد: همیشه امیدوارم که برزیلی هایی که به اروپا می آیند بهترین ها باشند. وینیسیوس خیلی جوان است. او از فلامنگو آمده و تجربه فوق العاده ای دارد و بسیار تاثیرگذار است. بازی کردن برای او در پلژن اتفاق خوبی بوده و در رئال و فوتبال دنیا تاریخ سازی کرده است. یک بازیکن مدرن، دریبل زن، مسئولیت پذیر، باثبات و کامل است.

روبرتو کارلوس درباره بازی های رئال در لیگ قهرمانان اروپا نیز گفت: پیروزی مقابل پلژن خیلی خوب بود. به تیم اعتماد به نفس داد و در بهبود شرایط و روحیه تیم تاثیر فوق العاده داشت. تیم شانس حضور در فینالی دیگر را دارد و می دانیم که امسال بازی در مادرید برگزار می شود و باید امیدوار بود و منتظر کسب نتایج خوب از رئال مادرید باشیم.

تگ ها


رئال مادرید لالیگا فوتبال