روبرتو کارلوس: خیلی نزدیک بود به چلسی بروم

روبرتو کارلوس، اسطوره فوتبال برزیل، فاش کرد که در سال ۲۰۰۷، در آستانه رفتن به چلسی بود اما این انتقال در آخرین لحظه ناکام ماند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کارلوس که در سال ۱۹۹۷ از اینتر به رئال پیوست، بعد از ۱۰ سال حضور در این باشگاه و کسب جام های مختلف، در سال ۲۰۰۷ بازیکن آزاد بود. در آن زمان باشگاه چلسی قصد داشت او را به خدمت بگیرد اما در نهایت این اتفاق رخ نداد.

او به سایت گل گفت:" من دو پیشنهاد داشتم؛ از چلسی و فنرباغچه. انتقال به چلسی انجام نشد؛ برای همین به فنرباغچه رفتم. اما خیلی نزدیک بود به چلسی بروم. تقریبا به توافق رسیده بودیم و من تنها باید می رفتم آنجا و قرارداد را امضا می کردم. این یک هفته قبل از امضای قرارداد با فنرباغچه بود و من به پاریس رفته بودم تا با رومن آبراموویچ و پیتر کنیون (مدیر اجرایی سابق چلسی) دیدار کنم.

متاسفانه در آخرین لحظات، پیش از نهایی کردن قرارداد، چیزی رخ داد که در فوتبال زیاد اتفاق می افتد و این قرارداد نهایی نشد. موضوع مربوط به وکیلم بود.

هرچند همه توفق ها صورت گرفته بود و من ۱۰۰ درصد مطمئن بودم که می توانم در لیگ برتر خوب کار بود زیرا این لیگ کاملا با ویژگی های من تطابق داشت."

کارلوس همچنین فاش کرد که در ۲۲ سالگی هم می توانست به انگلیس برود:" هنوز در برزیل برای پالمیراس بازی می کردم که در سال ۱۹۹۵، استون ویلا به من پیشنهاد داد اما آنها توانایی مالی انجام آن انتقال را نداشتند. بعد از آن به اینتر رفتم."

بیشتر بخوانید:

قرارداد دروازه بان چلسی تمدید می شود

خبر بد برای چلسی و اینتر درباره ستاره بلژیکی

 

 

تگ ها


روبرتو کارلوس آنژی فوتبال جهان چلسی فوتبال