روبرت لواندوفسکی؛ آماده‌ترین مهاجم حال حاضر اروپا!

در حالی که فصل جدید لیگ‌های اروپایی در اغلب کشورها آغاز شده، رقابت بر سر کفش طلای اروپا نیز بالا گرفته است...

در حالی که فصل جدید لیگ‌های اروپایی در اغلب کشورها آغاز شده، رقابت بر سر کفش طلای اروپا نیز بالا گرفته است

به گزارش خبرنگار مدال، در حالی که روبرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ در اوایل تابستان، از فعالیت کم تیمش در پنجره نقل و انتقالات گلایه کرده بود، کارل هاینتس رومینیگه با جذب ایوان پریشیچ و فیلیپه کوتینیو حرف گلزن شماره یک تیمش را ارج نهاد و حالا لواندوفسکی به پاس خلاقیت دیگر ستاره‌های تیم، آماده‌ترین مهاجم حال حاضر اروپاست.

در شرایطی‌ که تنها ۵ هفته از رقابت‌های بوندسلیگا را پشت سر گذاشته‌ایم، روبرت لواندوفسکی با زدن ۹ گل، از حالا عزم خود را برای به دست آوردن کفش طلای اروپا جزم کرده است. او که در ۴ فصل اخیر حضورش در مونیخ، در هر فصل بیش از ۴۰ گل در تمام رقابت‌ها به ثمر رسانده، امسال قصد دارد تعداد گل‌هایش را به مرز ۵۰ برساند.

او که عمده مسئولیت خط حمله تیم کواچ را بر عهده دارد، در این فصل در هر ۴۸ دقیقه یک گل زده و این در حالیست که به طور مثال بازیکنی مانند تیمو ورنر، مهاجم آماده لایپزیگ هر ۸۳ دقیقه و هری کین هر ۱۳۴ دقیقه یک گل به ثبت رسانده‌اند. لوا در مجموع ۲۵ شوت به سمت دروازه حریفان زده که ۱۴ تای آنها در چارچوب بوده و در واقع ۳۶٪ شوت‌های او تبدیل به گل شده است.

گفتنیست، لواندوفسکی در پیروزی این هفته تیمش مقابل کلن، در حالی که می‌توانست با به ثمر رساندن پنالتی به دست آمده هتریک کند، این موقعیت را به فیلیپه کوتینیو داد تا او بتواند اولین گل خود با پیراهن بایرن را به ثمر برساند.

اخبار مرتبط:

رسمی: تمدید قرارداد روبرت لواندوفسکی با بایرن مونیخ

تگ ها


هفته پنجم بوندسلیگا آماده‌ترین مهاجم اروپا ستاره لهستانی نیکو کواچ فوتبال جهان فوتبال