روبن با قهرمانی در بوندسلیگا به کرایف رسید

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از بیلد، آرین روبن یکی از بهترین فوتبالیست های تاریخ فوتبال هلند به شمار می آید ......

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا و به نقل از بیلد، آرین روبن یکی از بهترین فوتبالیست های تاریخ فوتبال هلند به شمار می آید. او چند سالی است که در بایرن مونیخ بازی می کند و با قهرمانی که اخیر با باواریایی ها در رقابت های بوندسلیگا به دست آورد توانست به رکورد یوهان کرایف فقید برسد.

روبن توانسته در طول دوران حضورش در فوتبال اروپا ۱۰ قهرمانی را در لیگ های مختلف به دست آورد تا به رکورد کرایف برسد.

روبن سابقه بازی کردن در آیندهوون، چلسی، رئال مادرید و بایرن مونیخ را در کارنامه دارد. او رئال مادرید یک قهرمانی در لالیگا، با آیندهوون یک قهرمانی در لیگ هلند، با چلسی دو قهرمانی در لیگ جزیره و با بایرن مونیخ شش قهرمانی در رقابت های بوندسلیگا را به دست آورده است.

او در گفت وگویی که با روزنامه بیلد داشت،  اظهار کرد: من همین الان خواندم که به رکورد بزرگ ترین و بهترین بازیکن تاریخ فوتبال هلند یعنی یوهان کرایف رسیده ام که این بسیار خوشحال کننده است. او اسطوره آژاکس و بارسلونا بود. من ۱۰ قهرمانی در لیگ های مختلف به دست آورده ام و رسیدن به رکورد کرایف اتفاقی جالب برایم است.

قرارداد روبن با بایرن مونیخ با پایان فصل جاری تمام خواهد شد اما  او یک سال دیگر قراردادش را تمدید کرد و در بایرن می ماند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال