روبن: می‌خواهم رکورد یوهان کرایف را بشکنم

بازیکن هلندی بایرن مونیخ اظهار کرد دوست دارد به زودی رکورد اسطوره فوتبال کشورش را بشکند ......

بازیکن هلندی بایرن مونیخ اظهار کرد دوست دارد به زودی رکورد اسطوره فوتبال کشورش را بشکند ...

بازیکن هلندی بایرن مونیخ اظهار کرد دوست دارد به زودی رکورد اسطوره فوتبال کشورش را بشکند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از TZ، فیلیپ لام که چند سالی است بازوبند کاپیتانی بایرن مونیخ را به بازو می بندد، در پایان فصل از دنیای فوتبال کناره گیری می کند.

آرین روبن به خداحافظی لام واکنش جالبی نشان داد و گفت: هر اندازه از خوبی های لام بگویم، بازهم همه چیز را نگفتم. او یک کاپیتان نمونه است. سال هاست در کنار لام بازی می کنم. دلم برای پای راستم تنگ می شود. او برای من حکم پای راستم را در زمین داشت. با لام آنقدر هماهنگ شدم که چشم بسته همدیگر را در میدان پیدا می کنیم. بازی کردن در کنار یاشوا کیمیش را دوست دارم اما لام بازیکن دیگری است.

روبن درباره حضور در لیگ فوتبال چین نیز گفت: با پیشنهاد بسیار خوبی از لیگ چین مواجه شدم. به خودم گفتم آیا هنوز توان بازی کردن در سطح اول فوتبال اروپا را دارم یا نه. جواب مثبت بود. به همین خاطر به چین نرفتم.

هافبک تیم ملی فوتبال هلند در پایان سخنانش هم اظهار کرد: در چهار کشور مختلف، ۱۰ بار قهرمان لیگ شدم. این یک افتخار بزرگی است. اتفاق بزرگ تر برای من این بود که با رکورد یوهان کرایف، اسطوره فوتبال هلند برابری کردم. کرایف بهترین بازیکن تاریخ فوتبال هلند است. می خواهم رکورد او را بشکنم.