رودریگس با بهترین آماررئال را ترک میکند

مهاجم رئال مادرید این باشگاه را تابستان امسال ترک می کند. به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نق ......

مهاجم رئال مادرید این باشگاه را تابستان امسال ترک می کند.

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از آس، جدایی خامس رودریگس از رئال مادرید قطعی شده است. مهاجم کلمبیایی نتوانست رضایت زین الدین زیدان را جلب کند و به همین خاطر می خواهد این تیم را ترک کند. به نظر می رسید مقصد بعدی رودریگس منچستریونایتد باشد اما او پیشنهادهای دیگری دارد. اینتر و پاری سن ژرمن نیز خواهان این بازیکن هستند.

او دراین فصل نسبت به نخستین سال حضورش در مادرید خیلی کمتر فرصت بازی داشت (۱.۸۲۴ دقیقه در مقابل ۳.۵۲۴ دقیقه در نخستین فصل) وحتی در فینال کاردیف (لیگ قهرمانان اروپا) نیز از سکوها بازی را دنبال کرد. با این حال مهاجم کلمبیایی آمار خوبی داشته است. او در این فصل یازده گل (هشت گل در لالیگا و سه گل در کوپا دل ری) تنها در ۱۶۵ دقیقه به ثمر رساند. همچنین ۱۳ پاس گل داد. زیدان زمانی که از او در تیم دوم استفاده می کرد رودریگس به خوبی پاسخ سرمربی فرانسوی را می داد.

هافبک کلمبیایی در نخستین فصل حضورش (۱۵ – ۲۰۱۴) انتظارات را بر آورده کرد و ۱۷ گل (۱۳ گل در لالیگا، یک گل لیگ قهرمانان اروپا، دو گل در کوپا دل ری و سوپر جام اسپانیا) و ۱۸ پاس گل داد. او در قهرمانی مادرید در جام جهانی باشگاه ها و سوپر جام اروپا نقش مهمی داشت. خامس در هر ۲۰۷ دقیقه یک گل به ثمر رساند. در دومین سال نیز آمار خوبی داشت و در این مسیر مادرید یازدهمین قهرمانی اش در لیگ قهرمانان اروپا را جشن گرفت. او هشت گل (هفت گل در لالیگا و یک گل در لیگ قهرمانان اروپا) و ۱۰ پاس گل داد.

رودریگس تا سال ۲۰۲۰ با مادرید قرارداد دارد اما این قرارداد امسال فسخ می شود. او می داند با درخشش ایسکو دیگر نمی تواند به ترکیب اصلی راه پیدا کند و به همین خاطر تصمیم به ترک تیم اسپانیایی گرفت.

 

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید فوتبال