رودری: اسپانیا مهاجم درجه‌یک ندارد

رودری ستاره اسپانیا بعد از شکست ۱-۰ مقابر اوکراین می‌گوید اسپانیا به دلیل کمبود مهاجمین در اختیارش نگران است....

به گزارش "ورزش سه"، اسپانیا دیشب در لیگ ملت‌های یوفا در شهر کیف به مصاف اوکراین رفت و با نتیجه ۱-۰ شکست خورد. در این بازی رودریگو مورنو و میکل اویارزابال مهاجمین اسپانیا در گلزنی موفق نبودند. با توجه به اینکه لاروخا در سه بازی اخیر خود تنها موفق به زدن یک گل شده رودری هافبک اسپانیا می‌گوید کمبود مهاجمین در تیم ملی اسپانیا نگران کننده است.

در بازی دیشب آداما ترائوره، آنسو فاتی و فران تورس در کناره‌ها به عنوان وینگر نمایش خوبی داشتند ولی رودریگو مورنو که ابتدا به عنوان مهاجم مرکزی به میدان رفته بود به ندرت در جریان بازی قرار گرفت و میکل اویارزابال که در دقیقه ۶۰ به جای او وارد زمین شد هم تا پایان تنها یک شوت زد.

رودری ستاره خط میانی اسپانیا و منچسترسیتی بعد از این بازی نسبت به عملکرد تهاجمی اسپانیا ابراز نگرانی کرد و گفت: " ما قصد نداشتیم اینجا ببازیم ولی می دانستیم کار سختی در پیش داریم. آنها در بازی با آلمان هم کار را برای آلمانی ها خیلی سخت کرده بودند".

رودری در ادامه گفت: " ما حاکم مطلق بازی بودیم ولی در مقابل دروازه مثل روزهای خوب مان عالی موفق نبودیم. آنها در طول بازی فقط یک بار جلو کشیدند و به گل رسیدند. ما باید از اشتباهات مان درس بگیریم. همانطور که مربی ما گفته بود در حال حاضر یک گلزن بزرگ نداریم و باید همه برای رسیدن به گل تلاش کنیم. این شرایط کار را سخت تر می کند. ولی فراموش نکنید که هیچ تیم ملی‌اش همیشه پیروز نمی شود".

تگ ها


تیم ملی اسپانیا