رودیگر: بعد از شکست مقابل وولوز، ساری ترسیده بود

آنتونیو رودیگر از انگیزه بالای بازیکنان چلسی برای پیروزی مقابل منچسترسیتی می گوید ......

آنتونیو رودیگر از انگیزه بالای بازیکنان چلسی برای پیروزی مقابل منچسترسیتی می گوید.

به گزارش مدال، آنتونیو رودیگر از اتفاقات پس از شکست مقابل وولورهمپتون پرده برداشت و گفت که مائوریتزیو ساری به شدت از دست بازیکنانش عصبانی بوده است. با گلزنی انگولو کانته و داوید لوئیز، چلسی موفق شد تا اولین شکست منچسترسیتی در لیگ برتر انگلیس را رقم بزند. یک پیروزی فوق العاده که ایستادگی بازیکنان چلسی در برابر فشارها پس از ناکامی های اخیر را نشان داد.

به گزارش Espn، آنتونیو رودیگر درباره اتفاقات پس از شکست چلسی مقابل وولورهمپتون گفت:

بعد از بازی مقابل وولورهمپتون، ساری وحشت زده بود. داشت دیوانه می شد. اما این طبیعی است چون ما نباید در آن بازی شکست می خوردیم. یک روز پس از آن او خیلی آرام بود و ذهنش از اتفاقات شب قبل پاک شده بود. با ما صحبت کرد و گفت که باید به خودمان باور داشته باشیم. از ما خواست که برای پیروزی در مقابل منچسترسیتی بازی کنیم. 

چلسی در بازی مقابل منچسترسیتی، تاکتیک جدیدی را امتحان کرد. آن ها بدون مهاجم نوک تخصصی و با سیستم نه کاذب به میدان رفتند. آنتونیو رودیگر از اهمیت ذهنیت مناسب در بازی مقابل منچسترسیتی گفت.

با یکدیگر صحبت کردیم. همه می دانستیم که چه چیزی در جریان است و نمی خواستیم خودمان را گول بزنیم. ما مشکل ذهنیت داشتیم. موضوعی که ما را در فصل قبل قدرتمند کرده بود، ناکامی هایی بود که تجربه کردیم. این فصل همه چیز خوب پیش رفته بود. پس باید فکر می کردیم و نیازی نداشتیم تا ناکامی را تجربه کنیم. تاتنهام و وولورهمپتون به ما ثابت کردند که اشتباه می کنیم. برای همین بود که مقابل منچسترسیتی، همه تیمی را دیدند که آماده جنگیدن است. می خواستیم هواداران را با خود همراه کنیم و این کار را کردیم. در شروع فصل، فوتبال زیبایی بازی کردیم اما به این معنا نیست که این مسئله جنبه های منفی ندارد. این که باید در نبرد ها پیروز شویم و کمی دفاعی تر بازی کنیم. در برابر منچسترسیتی بسیار دقیق بودیم که بسیار مهم است. این چیزی بود که در یک ماه گذشته گم کرده بودیم و از هیچ چیز آن را ساختیم.

تگ ها


چلسی لیگ برتر فوتبال