رودیگس: به خاطر اولیور کان، به مونیخ آمدم

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: خامس رودریگس بعد از ترک رئال مادرید و حضور در بایرن مونیخ، کاملا در کانون توجه رسانه ها قرار دارد ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: خامس رودریگس بعد از ترک رئال مادرید و حضور در بایرن مونیخ، کاملا در کانون توجه رسانه ها قرار دارد.

وی آنگونه که خودش می گوید، برای آمدن به تیم آلمانی، سریع تصمیم گیری کرد و 2 عامل، در چنین گزینشی برایش اهمیت داشت:عامل نخست عظمت بایرن و عامل دوم، اولیورکان، دروازه بان اسطوره ای اسبق تیم!

خامس در گفت وگویی با هفته نامه اشپورت بیلد به همین خاطر اظهار داشت:برای من اولین نکته مهم در این راستا، اولیور کان بود.او شخصیت بزرگ فوتبال جهان است.از نظر من، کان پیوسته نماد بایرن و همینطور روحیه هیچوقت دست از کار کشیدن است.

بازیکن کلمبیایی افزود:اولیور کان شخصیت بسیار مستحکمی دارد.او بازیکنی بوده که همیشه خواسته برنده باشد.به همین دلیل خودم را با باشگاه مرتبط کردم.در این تیم بسیاری از بازیکنان ، به اسطوره تبدیل شدند.

به اعتقاد این ستاره تازه وارد بایرن مونیخ تیمی بزرگ و با عظمت مثل رئال مادرید است.

وی عنوان کرد:اگر نگویم حتی بزرگتر، بایرن مونیخ باشگاهی کاملا بزرگ مثل رئال مادرید است.در مونیخ در تیمی کاملا همسان حضور دارم.

 

تگ ها


اخبار روز بایرن مونیخ فوتبال