رودی گارسیا: در نبرد تاکتیکی مقابل گواردیولا پیروز شدیم

رودی گارسیا، سرمربی لیون مدعی شد به سربازان خود در لیون افتخار می کند....

به گزارش "ورزش سه"، لیون امشب مانند دیدار مقابل یوونتوس فراتر از انتظار ظاهر شده و با کسب برتری ۱-۳ مقابل منچسترسیتی راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان شد. رودی گارسیا که پیش از این رابطه خوبی با هواداران لیون نداشت و چندان بین آنها محبوب نبود، مدعی شد دلش برای آنها تنگ شده است.

رودی گارسیا گفت: :من به سربازان خود افتخار می کنم، ما به خودمان باور داشتیم می دانستیم بخت اول صعود نیستیم و مقابل تیم بزرگی بازی می کنیم، اما در نهایت موفق شدیم با به ثمر رساندن سه گل صعود کنیم و این نتیجه به خاطر روحیه تیمی و همکاری ما حاصل شد.

موسی دمبله از این که در ترکیب ثابت حضور نداشت ناراحت بود، اما من به او گفتم که ورودش به زمین بسیار مهم خواهد بود. من خوشحالم که موسی که هنوز در این لیگ قهرمانان این فصل موفق به گلزنی نشده بود، امشب دبل کرد.

در مقابل پپ گواردیولا باید انتظار هر اتفاقی داشته باشید، اما فکر می کنم در نبرد تاکتیکی پیروز شدیم. دلمان برای هواداران تنگ شده و دوست داشتیم که آنها نیز همراه ما باشند. شما باید بهترین عملکرد خود را ارائه دهید و این همان کاری است که من هر جا مشغول شوم انجام می دهم. ما ترجیح می دهیم که بین هواداران محبوب باشیم، اما اگر اینگونه نباشد نیز نکته مهم رابطه خوب با کادر فنی و بازیکنان است.

ما تا به حال یوونتوس و منچسترسیتی را حذف کرده ایم و این تیم هایی که توانایی قهرمان شدن در لیگ قهرمانان را دارند. اگر روحیه خود را حفظ کنیم ممکن است در نیمه نهایی نیز حرف هایی برای گفتن داشته باشیم."

تگ ها


لیون منچستر سیتی