روزبهانی: داوران بازهم در حقم ناداوری کردند!/ حتی یک مشت هم از بوکسور هلندی نخوردم

تنها نماینده بوکس کشورمان در بازیهای المپیک ریو گفت: همه دیدند که من از بوکسور هلندی سرتر بودم، ولی داوران بازهم در حقم ناداوری کردند! احسان روزبهانی، تنها نماینده بوکس ایران در بازیهای المپیک 2016 مقابل بوکسور هلندی باخت تا به این ترتیب پر ......

تنها نماینده بوکس کشورمان در بازی‌های المپیک ریو گفت: همه دیدند که من از بوکسور هلندی سرتر بودم، ولی داوران بازهم در حقم ناداوری کردند!

احسان روزبهانی، تنها نماینده بوکس ایران در بازی‌های المپیک 2016 مقابل بوکسور هلندی باخت تا به این ترتیب پرونده بوکس ایران در این مسابقات با یک بازی بسته شود. احسان روزبهانی در شرایطی که اکبر احدی را به‌عنوان مربی در کنار خود داشت بعد از قبول شکست سنگین برابر بوکسور هلندی در مورد این شکست عنوان داشت: علت باختم را نمی‌فهمم! همه دیدند که من سر تر از حریفم بودم، ولی داوران بازهم در حقم ناداوری کردند!

وی افزود: من تمامی حریفان سرتر از این هلندی را شکست داده بودم، ولی داوران مرا در مقابل او بازنده کردند! من تنهای تنها بودم و هیچ پشتوانه‌ای نداشتم. چون کسی را نداریم، ما را مغلوب یک بوکسور ضعیف می‌کنند.

بوکسور ملی‌پوش کشورمان در خاتمه تصریح کرد: در این بازی اصلاً مشتی نخوردم و حریف هم خطا کرد، ولی بازهم دست او را بالا بردند. من تمام تلاشم را کردم و خودم هم نمی‌دانم چرا بوکسور هلندی را برنده کردند!

تگ ها


اخبار ویژه بوکس