روزنامه توتو اسپورت ; چند پیشنهاد به سنگربان یوونتوس شده است

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، جان لویجی بوفون، سنگربان یوونتوس به روزهای پایانی فوتبال خود نزدیک شده است و سنگربان با تجربه یووه و تیم ملی فوتبال ایتالیا به احتمال خیلی زیاد بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه کفش های خود را آویزان خواهد کرد ......

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا،  جان لویجی بوفون، سنگربان یوونتوس به روزهای پایانی فوتبال خود نزدیک شده است و سنگربان با تجربه یووه و تیم ملی فوتبال ایتالیا به احتمال خیلی زیاد بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه کفش های خود را آویزان خواهد کرد.

روزنامه توتو اسپورت ایتالیا از پیشنهادهای زیاد به بوفون سخن به میان آورد و نوشت: باشگاه یوونتوس قصد دارد که بعد از خداحافظی بوفون او را دستیار آلگری کند و از طرف دیگر هم فدراسیون فوتبال ایتالیا تلاش خواهد کرد تا بوفون را به کادر فنی تیم اضافه کند.

توتو اسپورت در ادامه گزارش خود نوشت که جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا هم علاقه زیادی به بوفون دارد و می خواهد او را در کنار خود ببیند. این در حالی است که که چند باشگاه آمریکایی هم بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تلاش خواهند کرد تا سنگربان یوونتوس را جذب کنند.

عملکرد ناامید کننده بوفون در فینال لیگ قهرمانان اروپا برابر رئال مادرید و همچین دیدار برابر بارسلونا در مرحله گروهی فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا باعث شده تا بسیاری از پایان دوران فوتبالی بوفون سخن به میان آورند.

 

تگ ها


اخبار روز جان لوئیجی بوفون یوونتوس سری آ فوتبال