روزنامه فرانسوی؛مذاکره پاری‌سن ژرمن با کونته

......

 

 روزنامه فرانسوی مدعی شده باشگاه پاری سن ژرمن با سرمربی تیم فوتبال چلسی مذاکراتی داشته تا در صورت برکناری مربی فعلیاش، همکاری با «آنتونی کونته» را آغاز کند.

، تیم فوتبال پاری سن ژرمن با آنتونیو کونته مذاکراتی داشته تا در صورتی که اونای امری موفق نشود آن ها را به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برساند، با سرمربی ایتالیایی قرارداد ببندند.

به ادعای روزنامه فرانسوی لوپاریزین، باشگاه آماده است تا در صورت عدم کسب نتایج دلخواه با امری قطع همکاری کند و این در حالی است که قرارداد او تا ژوئن ۲۰۱۸ اعتبار دارد. اولین گزینه پاری سن ژرمن برای نشاندن روی نیمکت هم کونته ایتالیایی است که گفته شده در چلسی شرایط خوبی ندارد و اصلا بعید نیست رومان آبراموویچ تصمیم به اخراج او بگیرد.

لوپاریزین همچنین گزارش داده که باشگاه فرانسوی با کونته تماس گرفته و تصمیم دارد او را بعد از آنچلوتی تبدیل به دومین مربی ایتالیایی کند که هدایت تیمشان را به عهده داشته است.

هرچند این خبر برای میلان خبر بسیار بدی است، چون آن ها هم مایل بودند در تابستان برای کار با سرمربی ایتالیایی اقدام کنند و با هزینهای که برای خرید بازیکن کردند، مربی سطح بالایی هم به خدمت گیرند تا به موفقیت و روزهای اوج برسند. 

 

تگ ها


اخبار روز پاری سن ژرمن فوتبال