روزنامه‌های اسپانیا؛ یک روز بعد از دربی مادرید(عکس)

پیروزی ۲-۰ رئال مادرید بر اتلتیکو مادرید در دربی پایتخت اسپانیا همانطور که انتظار می‌رفت خبر اول امروز روزنامه‌های اسپانیای بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید دیروز در خانه موقت خود استادیوم آلفردو دی استفانو به مصاف اتلتیکو مادرید صدرنشین رفت. دیداری که با نتیجه ۲-۰ به سود لوس بلانکوس به پایان رسید تا زین الدین زیدان و تیمش بعد از کسب چندین نتیجه ضعیف با این پیروزی در دربی مهم پایتخت تا حد زیادی از زیر فشارها خارج شوند.

روزنامه‌های ورزشی اسپانیا همانطور که انتظار می‌رفت امروز پیروزی رئال در دربی مادرید را به عنوان مهمترین خبر روز پوشش دادند. هر چند این خبر در روزنامه‌های چاپ مادرید تمام صفحه اول را در بر گرفت و روزنامه‌های کاتالان بخش کوچکی از صفحه اول خود را به آن اختصاص دادند.

روزنامه مارکا در مادرید با چاپ عکسی از شادی بازیکنان رئال بعد از گلزنی کاسمیرو که گل اول رئال را به ثمر رساند در صفحه اول خود به این اشاره کرد که "شاگردان زیدان، اتلتیکو را مقتدرانه شکست دادند و خودشان را به عنوان نامزد قهرمانی لالیگا معرفی کردند".

روزنامه آ اس دیگر روزنامه شهر مادرید هم با چاپ عکسی مشابه مارکا در صفحه اول خود از تیتر یک " بازگشت مادرید به لالیگا" استفاده کرد و گفت رئال در یک بازی برتر با درخشش کاسمیرو و کارواخال اتلتیکو را شکست داد.

اما در کاتالونیا دو روزنامه این منطقه یعنی اسپورت و موند دپورتیوو به عنوان خبر فرعی صفحه اول خود به پیروزی رئال در دربی مادرید اشاره کردند. اسپورت با اشاره به این پیروزی با نتیجه ۲-۰ به گلزنی کاسمیرو و کارواخال به اتلتیکو اشاره کرد و گفت این دو ستاره رئال، اتلتیکو را در هم کوبیده و پیروزی را برای سفیدپوشان مادرید به ارمغان آوردند.

روزنامه موندو دپورتیوو هم با چاپ عکسی که شادی بازیکنان رئال بعد از گلزنی کاسمیرو را در کنار قیافه ناراحت و بهت زده بازیکنان اتلتیکو نشان می دهد از تیتر "رقابت در لالیگا فشرده‌تر شد" استفاده کرده و معتقد است رئال با این پیروزی بار دیگر به کورس قهرمانی برگشته.

بیشتر بخوانید:

تعظیم غول های دنیا برابر رئال مادرید زیدان

یک مشکل بزرگ در راه انتقال مدافع اتریشی به رئال

 

 

تگ ها


اتلتیکو مادرید فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال