روزنامه پرتغالی: کی روش می خواهد ایران را به قهرمانی آسیا برساند

یک روزنامه پرتغالی از عزم کارلوس کیروش برای رساندن تیم ملی فوتبال کشورمان به چهارمین عنوان قهرمانی در مسابقات فوتبال جام ملتهای آسیا خبر داد ......

یک روزنامه پرتغالی از عزم کارلوس کی‌روش برای رساندن تیم ملی فوتبال کشورمان به چهارمین عنوان قهرمانی در مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیا خبر داد.

به گزارش مدال و به نقل از روزنامه ابولای پرتغال، کارلوس کی‌روش به طور کامل مهیای به ارمغان آوردن چهارمین قهرمانی ایران در جام ملت‌های آسیا پس از سال‌های 1968، 1972 و 1976 است، رقابت‌هایی که از پنجم ماه ژانویه 2019 میلادی (15 دی‌) در امارات آغاز می‌شود. همه چیز نشان‌دهنده پایان پیوند کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال ایران که از سال 2011 میلادی آغاز شده بود، در پایان این رقابت‌هاست.

بر اساس این گزارش، نام کارلوس کی‌روش 65 ساله با چند تیم ملی همراه بوده است. رسانه‌های مکزیک اعلام کردند که کارلوس کی‌روش یکی از دو گزینه اصلی هدایت تیم ملی فوتبال این کشور است. خراردو مارتینوی آرژانتینی گزینه دوم مکزیکی‌ها محسوب می‌شود.

روزنامه ابولا سپس با اشاره دومین تیم ملی که در اندیشه جذب کارلوس کی‌روش است، نوشت: فدراسیون فوتبال مراکش نیز تمایل خود را به این سرمربی پرتغالی نشان داده است. انتخاب فعلی آنها برای اطمینان از حضور در جام ملت‌های آفریقا با قرار گرفتن در رده دوم گروه B رقابت‌های انتخابی خوب است، اما به نظر می‌رسد فوزی لقجع، رئیس فدراسیون فوتبال مراکش می‌خواهد با رنارد، سرمربی فرانسوی جلسه‌ای درباره آینده کاری او و احتمالاً پایان همکاری طرفین بگذارد.

در پایان این گزارش آمده است: پس از پایان جام جهانی 2018 روسیه تیم ملی فوتبال ایران با وجود حذف از مرحله گروهی تصویری خوب از خود به نمایش گذاشت. ایران با نتیجه یک بر صفر از سد مراکش گذشت، برابر اسپانیا با یک گل شکست خورد و در دیدار مقابل پرتغال به نتیجه تساوی یک - یک رضایت داد. کارلوس کی‌روش پس از جام جهانی پیشنهادهایی از 9 کشور مراکش، الجزایر، کره جنوبی، مصر، قطر، مکزیک، کلمبیا، کامرون و ازبکستان داشته است.

تگ ها


ایران فوتبال