روزهای آرام پرسپولیس در دوران پسا طاهری

پرسپولیس با حضور مدیر جدیدش، به روزهای بهتر و آرام تری دست یافته است. از وقتی حمید گرشاسبی به باشگاه پرسپولیس آمده و نفر ا ......

پرسپولیس با حضور مدیر جدیدش، به روزهای بهتر و آرام تری دست یافته است.
از وقتی حمید گرشاسبی به باشگاه پرسپولیس آمده و نفر اول در تصمیم گیری های مهم مدیریتی در این باشگاه شده، اتفاقات مهمی را شاهد هستیم. 
یکی از مهم ترین تفاوت های مدیریت باشگاه نسبت به زمانی که علی اکبر طاهری مدیرعامل بود، بحث رضایت طلبکاران عصبانی بعد از مذاکره با گرشاسبی است. به عنوان مثال علی دایی که در زمان طاهری به خاطر عدم دریافت مطالباتش، با ارائه اسنادی از باشگاه شکایت کرده و پرسپولیس را محکوم به پرداخت بیش از 3 و نیم میلیارد تومان کرده بود، پس از صحبت با گرشاسبی، ضمن تعریف از مدیر جدید باشگاه، بیش از 3 میلیارد تومان را بخشید به شرط آن که باشگاه فقط پول مالیات قرارداد فصل چهاردهم او را ببخشد. 
گرشاسبی با سرعت زیادی توانست پرونده هایی چون مانوئل ژوزه، لوکا ماریچ، گابریل فرناندو، تادئو، دو هتل و یک آزانس هواپیمایی را برای همیشه ببندد. او همچنین ماجرای بدهی به باشگاه ریزه اسپور را حل کرد، باقی مانده مطالبات برانکو را داد و تمدیدقراردادش را به هواداران هدیه داد، بخش دیگری از طلب بازیکنان را تسویه کرد، با طلبکاران گذشته مثل وحید هاشمیان، سیدمهدی سیدصالحی، جواد کاظمیان و... به توافق کامل رسید، از انتقال طارمی به باشگاه الغرافه، سود زیادی را به حساب باشگاه روانه ساخت و در نهایت مشکل احمد نوراللهی را برای همیشه حل کرد. 
این مدل مدیریتی حالا جواب داده و پرسپولیس را به روزهای خوبش نزدیک می کند. گرشاسبی می کوشد بدهی مالیاتی باشگاه را نیز از بین ببرد و با این اقدامات، او باشگاهی را در آینده می سازد که بدهی ندارد، بازیکنان ترکیب اصلی تمدیدقرارداد کرده اند، برانکو روی نیمکتش ماندنی است، به دنبال رفع محرومیت می رود و در درآمدزایی نیز نمره قبولی گرفته است. 
در نهایت اینکه هر کسی با گرشاسبی قرار ملاقات داشته باشد، بعد از صحبت و مذاکره با او، در پاسخ به خبرنگاران می گوید: «گرشاسبی مدیر خوب و آرامی است و به همین علت می توانیم به توافق برسیم.»

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال