روزهای بد برانكو در الاهلی/خشم گزارشگر عرب از پروفسور

گزارشگر شاكی عربستانی می گويد هیچ ایده ای از برانكو ندیده و وقتی برانكو آمد حس آمدن یک تعمیركار نور ورزشگاه را داشتم تا یک سرمربی جدید!پس به فکر رفتن باش آقای برانکو.وقت رفتن است"...

به گزارش مدال،برانکو ایوانکوویچ به مانند روزهای ابتدایی حضورش درسپولیس،با نتایج ضعیف كارش را در الاهلی آغاز كرده است.با این تفاوت که مدیران و هواداران الاهلی حتی سرسوزنی به اندازه مدیران و هواداران پرسپولیس صبور نیستند.
برانکو در دو بازی ابتدایی خود با الاهلی با یک باخت 4 گله خانگی از الهلال،هرچند بازی برگشت را پیروز شد اما از لیگ قهرمانان خداحافظی كرد.
در ادامه الاهلی برانکو در هفته ابتدایی لیگ عربستان هم برد 1 بر 0 را مقابل العداله،در دقیقه 87 از دست داد و مساوی كرد تا رقیب نه چندان شناخته شده، اولین امتیاز تاریخش در لیگ برتر را جشن بگیرد.
همین دو نتیجه ضعیف کافی بود تا زمزمه هایی در مورد برکناری برانکو به گوش برسد.البته با گذشت چند ساعت مسئولان الاهلی اعلام كردند برانکو می ماند اما دنیل الكسیچ خرید صربستانی برانكو باید دیپورت شود..(برخلاف مسئولین پرسپولیس در مورد بودیمیر،گولچ و اوكراینی های معروف) و گزارشگر شاكي عربستاني كه مي گويد:"هیچ ایده ای از برانكو ندیده و وقتی برانكو آمد حس آمدن یک تعمیركار نور ورزشگاه را داشتم تا یک سرمربی جدید!پس به فکر رفتن باش آقای برانکو.وقت رفتن است"

حال برانکو پس از 4 سال حضور در فوتبال ایران و آقایی در پرسپولیس تفاوت ها را درک می کند.او در پرسپولیس یک قدیس بود و هیچ کس اجازه نداشت برخلاف نظر او رایی را صادر کند.چه به هنگام جذب بازیکن و چه در زمان اخراج نفرات مورد غضب اش.همین بس که خیل عظیم هواداران پرسپولیس با شعار "هرچی برانکو بگه" عملا به مقابله با مخالفان و منتقدان سرمربی محبوب خود می پرداختند و همین موضوع کافی بود تا پروفسور سرخ ها کاملا در انتخاب و آزادی عمل داشته باشد.

اما او این روزها نه تنها نمیتواند نفر مورد نظرش را جلب کند بلکه باشگاه الاهلی در نزاع بین او و ستاره هایی چون عمر السومه حق را به بازیکن می دهد تا نشان دهد به راحتی سرمایه هایش را از دست نمی دهد.

 

تگ ها


ویدئو ویدیو خشم گزارشگر عرب روزگار بد برانکو در الاهلی Pro League فوتبال