روزهای خوب علیپور/ شماره 70 سرخ‌ها باز هم آقای گل می‌شود؟

علی علیپور با گلی که امروز وارد دروازه سایپا کرد به تنهایی در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار گرفت....

علی علیپور با گلی که امروز وارد دروازه سایپا کرد به تنهایی در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار گرفت.

مهاجم اول پرسپولیس با گلی که وارد دروازه سایپا کرد 13 گله شد تا با سبقت گرفتن از کیروش استنلی به تنهایی در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار بگیرد.
به گزارش خبرنگار مدال، پس از هفته‌ها رقابت تنه به تنه در صدر جدول گلزنان لیگ برتر، علی علیپور مهاجم پرسپولیس موفق شد با گلی که امشب وارد دروازه سایپا کرد به تنهایی در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار بگیرد.
مهاجم گلزن سرخ‌ها که مدافع عنوان آقای گلی لیگ برتر است طی هفته‌های اخیر با گلزنی در بازی‌های پرسپولیس امتیازات ارزشمندی برای این تیم کسب کرده و در روزهایی که رقبای وی در جدول گلزنان لیگ برتر همچون کیروش استنلی و آنتونی استوکس در گلزنی ناکام مانده‌اند توانسته به تنهایی در صدر جدول گلزنان قرار بگیرد.
این در حالی است که تا پایان هفته چهاردهم لیگ برتر، کیروش استنلی و آنتونی استوکس به ترتیب با 9 و 8 گل زده در صدر جدول گلزنان لیگ برتر حضور داشتند و علیپور تنها 5 گل وارد دروازه رقبای پرسپولیس کرده بود. علیپور در بازی پایانی نیم‌نخست مقابل پارس جنوبی دبل کرد و در 6 بازی از 10 بازی نیم‌فصل دوم نیز گلزنی کرد (هر بازی یک گل) تا در حال حاضر 13 گله باشد. این حالی است که استنلی و استوکس در نیم‌فصل دوم تنها 3 بار موفق به گلزنی شده‌اند و علیپور موفق شده با گل‌های متوالی از این دو سبقت بگیرد. در چنین وضعیتی علیپور جدی‌ترین مدعی کسب آقای گلی لیگ برتر است و در صورتی که موفق به کسب این عنوان شود، پرسپولیسی‌ها برای چهارمین فصل متوالی عنوان آقای لیگ را به خود اختصاص خواهند داد.
مهاجم 24 ساله پرسپولیس در این مدت یک گل نیز در لیگ قهرمانان آسیا به ثمر رسانده و با توجه یک گلی که در بازی با السد در مرحله یک چهارم نهایی فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا به ثمر رسانده در مجموع 37 بازی فصل جاری برای پرسپولیس 15 بار گلزنی کرده باشد.