روزهای خوب چوکا با کادر استقلالی (عکس)

شاگردان علی لطیفی روز گذشته موفق شدند نخستین پیروزی خود در فصل جدید لیگ دسته اول را به دست آورند....

به گزارش "ورزش سه" پس از صعود چوکا به لیگ دسته اول، این تیم روزهای عجیبی را پشت سر گذاشت؛ شوک اولیه جدایی فرشاد پیوس از جمع سبزپوشان بود، مربی که این تیم را از لیگ دو به لیگ یک آورد اما تصمیم گرفت تا از این تیم جدا شود. حضور کوتاه‌مدت محمد نصرتی در جمع چوکایی‌ها و سپس انتخاب هادی شکوری، باعث شد تا در همان روزهای نخست حضور در لیگ یک، تغییرات متوالی روی نیمکت چوکا صورت گیرد.

تغییراتی که باعث شد تا در دو بازی نخست، دو شکست در کارنامه شاگردان شکوری ثبت شود و پس از آن نیز، مدافع سابق استقلال از هدایت چوکا برکنار شود تا این‌چنین پایانی زودهنگام در این تیم پرطرفدار داشته باشد؛ پس از جدایی شکوری، بازیکنی دیگر از استقلال که به جرگه مربیان پیوسته، سکان هدایت چوکا را پذیرفت. علی لطیفی در کنار علیرضا نیکبخت واحدی.

در اولین تجربه حضور روی نیمکت چوکا، لطیفی توانست اولین امتیاز فصل را برای این تیم به دست آورد و مقابل استقلال خوزستان به تساوی رسید؛ روز گذشته نیز در هفته چهارم مسابقات لیگ یک، لطیفی مقابل گل ریحان البرز و در دیداری انتقامی، توانست اولین پیروزی خود را در قامت سرمربی چوکا، جشن بگیرد و این‌چنین شروع خوبی را در تیم جدیدش تجربه کند.

تگ ها


چوکا تالش دسته یک