روزهای خوش آقای مربی

روز های فشار بر سرمربی تازه کار و خوش فکر ایرانی وردربرمن به اتمام رسیده و هواداران وردربرمن که تا چندی پیش ترس از آن داشتند که ممکن است به دسته پایین تر سقوط کنند حالا شعار حضور در لیگ اروپا را سر می دهند ......

روز های فشار بر سرمربی تازه کار و خوش فکر ایرانی وردربرمن به اتمام رسیده و هواداران وردربرمن که تا چندی پیش ترس از آن داشتند که ممکن است به دسته پایین تر سقوط کنند حالا شعار حضور در لیگ اروپا را سر می دهند .همه این ها مدیون الکساندر نوری سرمربی ایرانی وردربرمن است.نوری 37 ساله که جانشین ویکتور اسکریپنیک شده است حالا تواسنته است در 11 بازی 9 پیروزی کسب نماید .

نوری کاری کرد که شاید افراد بسیار کمی قادر به انجام آن بودند، تغییر کلی روند تیم. تیمی که کاملا منفعل و بی روحیه بود، حالا بازیکنانش مثل برادرانی شده اند که با یک هدف، برای هم می جنگند.

نوری در این رابطه گفت:" تیم ما یک استحکام خاصی دارد. تیمی با همتی بالا. روحیه بازیکنان باورنکردنی است."

نکته کلیدی دیگر در مورد برمن، دفاع سازمان یافته شان است. آمار خود گویاست. آنها در 12 بازی ابتدایی 31 گل خورده بودند و در 11 بازی اخیر تنها 6 گل. حالا سیستم بازی آنها به کلی تغییر کرده و روی به ضد حملات آورده اند، تغییراتی اساسی در رویکرد تیم که توماس شاف، سرمربی آنها بین سال های 1999 تا 2013، سعی داشت سبکی دیگر را در تیم نهادینه کند.

نظم تیم در خط دفاعی فوق العاده بوده است. فلیکس ویدوالد در درون دروازه عالی بوده، نیکلاس مویساندر و توماس دلانی در عمق خط دفاع استثنایی کار کرده اند و نقش مهمی در موفقیت برمن در این مدت داشته اند.

تمام این موفقیت ها در حالیست که مکس کروزه، مهاجم برمن مدت زیادی را مصدوم بوده، کلمنز فریتز، کاپیتان باشگاه از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شده و باقی فصل را از دست داده و در هفته های اخیر نیز بازیکنانی مثل سرژ نابری هم دچار مصدومیت شده اند. با این حال، سرمربی جوان ایرانی – آلمانی، استعداد های بسیاری روی نیمکت تیمش دارد که به خوبی نیز از آنها استفاده کرده است. بازیکنانی مثل ماکسی اگشتین، میلوس ولیکوویچ یا رابرت بائر.

تگ ها


اخبار ویژه فوتبال