روزهای دشوار و حساس شاگردان برانکو

پرسپولیس در ادامه مسابقات باید در هر ۴ روز یک بازی انجام بدهد و شاید این موضوع فشار زیادی را به این تیم و بازیکنانش تحمیل کند ......

پرسپولیس در ادامه مسابقات باید در هر ۴ روز یک بازی انجام بدهد و شاید این موضوع فشار زیادی را به این تیم و بازیکنانش تحمیل کند.
 تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل حضور در لیگ قهرمانان آسیا در فصل قبل یکی، دو بازی عقب افتاده دارد و همین باعث شده تا بازی های این تیم با فشردگی زیادی مواجه شود. پرسپولیس در اولین بازی اش از مرحله پرفشار پیش رو روز جمعه یعنی سه روز دیگر باید به مصاف ذوب آهن برود. این تیم در هفته پانزدهم هم باید به مصاف سپیدرود در رشت برود که این بازی روز چهارشنبه ۱۵ آذر برگزار خواهد شد. درواقع این بازی 5 روز بعد از بازی پرسپولیس برابر ذوب آهن برگزار می شود و این تیم باید چهار روز بعد از بازی با سپیدرود بازی عقب افتاده اش در جام حذفی برابر بادران را برگزار کند. این بازی یکشنبه ۱۹ آذر برگزار می شود. بعد از بازی حساس مرحله یک هشتم نهایی، شاگردان برانکو باید بازی عقب افتاده شان در لیگ برتر را برابر صنعت نفت آبادان انجام بدهند. این بازی روز جمعه بیست و چهار آذر برگزار می شود.
با این وصف پرسپولیس در فاصله هفده روز باید ۴ بازی برگزار کند و این به معنای هر 4 روز یک بازی برای این تیم است آن هم در حالی که مسابقات به اوج حساسیت رسیده و کوچک ترین لغزشی می تواند موجب حذف از جام حذفی و از دست دادن صدر جدول در لیگ برتر باشد.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال