روزهای رویایی کاپیتان سابق پرسپولیس در جم/ اوج‌گیری نوری در جم

کاپیتان اسبق پرسپولیس این روزها در جم روزهای خوبی را پشت سر میگذارد. به گزارش خبرنگار مدال، محمد نوری کاپیتان اسبق پرسپول ......

کاپیتان اسبق پرسپولیس این روزها در جم روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد.
به گزارش خبرنگار مدال، محمد نوری کاپیتان اسبق پرسپولیس که پس از جدایی از این تیم راهی لیگ ستارگان قطر شده بود و در بازگشت به ایران با پیراهن تراکتورسازی به میدان رفته بود زمستان سال گذشته راهی جم شد تا پیراهن پارس جنوبی به میدان برود. نوری در روزهای نخست حضور در جم عملکرد چندان خوبی در ترکیب این تیم نداشت و فصل جاری را هم به عنوان بازیکن ذخیره آغاز کرد.
با این حال این بازیکن 36 ساله طی هفته‌های اخیر در ترکیب این تیم درخشیده است. با تغییر آرایش پایه پارس جنوبی از 4-4-2 به 4-2-3-1 ازهفته نهم، محمد نوری به پست اصلی خود در فضای پشت مهاجمین بازگشته و در 4 بازی اخیر پارس جنوبی به عنوان هافبک بازیساز در ترکیب اصلی این تیم بازی کرده است. با این تغییر پارس جنوبی که از 4 بازی متوالی خود پس از هفته نهم تنها دو امتیاز کسب کرده بود، در 4 هفته اخیر 7 امتیاز کسب کرده و به رده پنجم جدول رسیده است.
در این میان محمد نوری نقشی غیرقابل انکار در این موفقیت‌ها داشته تا جایی که وی در این 4 بازی 3 گل زده و یک گل ساخته تا روی 4 گل از 7 گل پارس جنوبی در این دیدارها نقشی مستقیم ایفا کرده باشد. نوری پس از خروج نقی‌زاده از ترکیب اصلی پارس جنوبی، بازوبند کاپیتانی این تیم را هم به بازو بسته و تارتار امیدوار است روند خوب این بازیکن باتجربه طی هقته‌های آتی ادامه داشته باشد.

تگ ها


پارس جنوبی جم فوتبال