روزهای سخت؛ پاس و پاشا امیدوار به صعود

مهدی پاشازاده و پاس همدان روزهای سختی را در لیگ ۲ سپری می کنند؛ به خاطر مشکلات مالی اما امید از این تیم رخت نبسته است.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، حضور در رده چهارم گروه ب بدین معنی است که پاس همدان می تواند رویای صعود به لیگ یک را برای خود زنده نگه دارد. با وجود اختلاف ۹ امتیازی با صدرنشین. به این خاطر که ۲۰ هفته به پایان بازی ها باقی مانده است و امتیازات از دست رفته به خاطر شکست نبوده بلکه به خاطر تعدد تساوی ها بوده است. 

مهدی پاشازاده که تا اکنون تیم های زیادی را از لیگ ۲ به لیگ یک آورده است امیدوار است در ادامه مسیر شرایط پاس را تغییر دهد. او بر این عقیده است تیمش در بازی های انجام داده اگر در موقعیت طلبی عملکرد بهتری از خود به جا می گذاشت اکنون می توانست شرایط بهتری برای صعود داشته باشد. اما هر تیم دیگری هم جای پاس در رده چهارم جدول قرار داشت برای صعود به لیگ یک می جنگید. پاس فصل گذشته هم تا یک قدمی صعود به لیگ یک با احمد جمشیدیان پیش آمد اما به یکباره و در بازی پلی آف همه چیز به ضرر این تیم تمام شد و پاس این فصل هم مجبور به حضور در لیگ ۲ شد. مهدی پاشازاده می خواهد به این حضور پایان دهد و امیدوارانه کار را در همدان دنبال می کند. 

پاس در هفته ای که گذشت به نتیجه خوبی دست پیدا کرد و تیم مس شهر بابک را در کرمان متوقف کرد. تیمی که هم اکنون در رده دوم جدول قرار دارد. این نتیجه خود می تواند گواه این ادعا باشد که پاس می تواند چالش صعود به لیگ یک را تجربه کند.

تگ ها


دسته یک مهدی پاشازاده پاس همدان