روزهای سخت پرسپولیس در غیاب کالدرون؛ سرخپوشان به در بسته خوردند

پس از مخالفت رسمی دو باشگاه صنعت نفت آبادان و پیکان برای انتقال آل‌کثیر و مغانلو به باشگاه پرسپولیس، حال مسئولان این باشگاه در بلاتکلیفی به سر می‌برند...

به گزارش مدال، درحالی که گابریل کالدرون سه روزی است که ایران را برای استراحت ترک کرده و نقل و انتقالات هم شروع شده هنوز باشگاه پرسپولیس در جذب بازیکن توفیقی نداشته است.
منهای اینکه این باشگاه از سوی کمیته وضعیت بازیکنان به دلیل داشتن بدهی فعلا فعالیت‌های نقل و انتقالاتی‌اش در تعلیق است اما خود باشگاه هم در توافق با بازیکنان داخلی مورد نیاز سرمربی‌اش، موفقیتی نداشته است.
همان طور که پیش‌بینی می‌شد جذب نفراتی مثل عیسی آل‌کثیر از نفت آبادان و شهریار مغانلو از پیکان کار راحتی نیست هر دو باشگاه به صورت رسمی دست رد به سینه باشگاه پرسپولیس زده‌اند و نه تنها به سرخپوشان بلکه به دیگر باشگاه‌ها خواهان این دو بازیکن اعلام کرده‌اند این دو فروشی نیستند. 
از سوی دیگر کالدرون ظاهرا در پی دلخوری‌هایی که از باشگاه دارد همچنان روی حرف خود مانده و گفته بازیکن خارجی نمی‌خواهد. با این حساب باید گفت باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات در شرایط عجیبی قرار گرفته است. 
نماینده کالدرون هنوز لیست مازاد را به باشگاه نداده درحالی که هر روز گمانه‌زنی‌ها در مورد این لیست بیشتر از قبل می‌شود که تاکنون هیچ یک از این اخبار از سوی باشگاه تایید نشده است.

بیشتر بخوانید:

آمار قابل توجه پرسپولیسِ کالدرون؛ قهرمان مرموز نیم فصل

تگ ها


پرسپولیس گابریل کالدرون محمد حسن انصاری فرد اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال