روزهای شلوغ وزارت ورزش/ انتخاب سرپرست برای ۵ فدراسیون

وزارت ورزش و جوانان در نیمه دوم سال با اتمام دوره قانونی روسای ۵ فدراسیون، باید برای این فدراسیون‌ها سرپرست انتخاب کند و اقدامات مربوط به انتخابات را پیگیری کند...

وزارت ورزش و جوانان در نیمه دوم سال با اتمام دوره قانونی روسای ۵ فدراسیون، باید برای این فدراسیون‌ها سرپرست انتخاب کند و اقدامات مربوط به انتخابات را پیگیری کند

به گزارش خبرنگار مدال، وزارت ورزش باید برای ۵ فدراسیونی که در نیمه دوم سال با اتمام دوره قانونی روسای خود مواجه می‌شوند، سرپرست انتخاب کند و بعد از آن مهلت نام‌نویسی کاندیداها و دیگر اقدامات مربوط به انتخابات را پیگیری کند. این فدراسیون‌ها عبارتند از:
پزشکی ورزشی
ریاست غلامرضا نوروزی در فدراسیون پزشکی ورزشی ۶ آبان ماه به پایان می‌رسد. وی چهار سال پیش ۲۹ رای از آرای ماخوذه مجمع انتخاباتی این فدراسیون را به خود اختصاص داد و اینگونه جایگزین مرحوم لطفعلی پورکاظمی شد.
تنیس روی میز
مهرداد علی قارداشی چهار سال پیش از ۳۹ رای ماخوذه در مجمع انتخاباتی فدراسیون تنیس روی میز صاحب ۳۵ رای شد و اینگونه به عنوان پانزدهمین رئیس این فدراسیون انتخاب شد. دوره قانونی ریاست وی ۱۶ آبان ماه تمام می‌شود.
موتورسواری و اتومبیلرانی
۳ بهمن ماه زمان اتمام دوره ریاست محمود صیدانلو در فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی است. وی ریاست این فدراسیون را از سال ۹۴ و با کسب ۳۴ رای از ۳۹ رای مجمع انتخاباتی برگزار شده به ریاست نصرالله سجادی معاون وقت وزارت ورزش به دست آورد.
ورزش‌های ملی دانشگاهی
در آخرین انتخابات برگزار شده برای فدراسیون ورزش‌های ملی دانشگاهی ۵۲ رای به صندوق انداخته شد که نتیجه آن کسب ۳۹ رای برای محمد دهخدا بود و بدین ترتیب وی جایگزین محمدحسین علیزاده شد که سرپرستی فدراسیون را عهده‌دار بود. دوره ریاست دهخدا ۱۷ اسفندماه تمام می‌شود.
شطرنج
۲۵ اسفندماه زمان پایان دوره ریاست مهرداد پهلوان زاده در فدراسیون شطرنج است. وی چهار سال پیش با کسب ۲۴ رای از ۴۳ رای ماخوذه تصدی این فدراسیون را عهده‌دار شد.

بیشتر بخوانید:

مارک ویلموتس، تماشاگر ویژه دربی ۹۰

تگ ها


وزارت ورزش و جوانان مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان شطرنج المپیک