روزهای پایانی نقل و انتقالات برای استقلال/مهاجم کیه وو منتفی شد؟!

نقل و انتقالات استقلال با جذب بازیکنان مدنظر مسئولان این باشگاه رو به پایان است. این در حالی است که لیست این تیم در برخی خطوط هنوز کامل نشده است....

به گزارش خبرنگار مدال، برخی منابع خبری امروز اعلام کردند که در صورت تمدید قرارداد علی کریمی با استقلال، مسئولان این باشگاه فقط با دو حرکت دیگر یعنی خرید رضا اسدی و مانوئل پوچارلی به نقل و انتقالات تابستانی این تیم پایان می دهند. این در حالی است که باید گفت آبی ها هنوز در درون دروازه خود به جز سید حسین حسینی دروازه بان دیگری را جذب نکرده اند.

شنیده می شود در حالی برخی منابع از احتمال حضور مهاجم کیوو در جمع آبی ها خبر می دهند که این بازیکن که به صورت قرضی از آمپولی برای کیه‌وو بازی می‌کند از استقلال درخواست مبلغ ۸۰۰ هزار یورویی کرده و با این وجود به نظر می‌رسد با این شرایط، انتقال او به لیگ‌برتر ایران منتفی است. باشگاه استقلال که باید به زودی غرامت پروپیچ را پرداخت کند، به تازگی دیاباته را نیز به خدمت گرفته است و علی رغم علاقه استراماچونی به این مهاجم ایتالیایی، باشگاه استقلال شرایط مالی جذب این مهاجم را ندارد.‌‌ از طرفی هم شنیده می شود که این بازیکن پیشنهادات خوبی از لالیگا دارد.

به این ترتیب باید حضور پوچارلی در جمع شاگردان استراماچونی را منتفی شده دانست و باید دید مسئولان این باشگاه برای پر کردن فضاهای خالی باقیمانده سراغ چه بازیکن دیگری می‌روند.

 

بیشتر بخوانید:

نوسازی به جای بازسازی/جنگ اعصاب های ادامه دار در استقلال!

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال نقل و انتقالات مهاجم کیوو استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال