Banner

روزهای پیچیده بازار نقل‌وانتقالات در ایتالیا

فوتبال ایتالیا روزهای پیچیده‌ای را سپری می‌کند و هر لحظه امکان ایجاد یک موج نقل‌وانتقالاتی پر سر و صدا در سرزمین چکمه وجود دارد....

به گزارش مدال؛ نقل و انتقالات فوتبال ایتالیا به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود و شرایط برخی بازیکنان هنوز مشخص نیست و برخی تیم‌ها به دنبال تقویت ترکیب خود هستند. در همین راستا باشگاه یوونتوس آماده است تا رقم پیشنهادی خود برای جذب «مائورو ایکاردی» را افزایش دهد، «سرگئی میلینکوویچ ساویچ» و «پائولو دیبالا» هم ممکن است در این تابستان از تیم خود جدا شوند. اینتر هم چند روز پیش «روملو لوکاکو» را با 73 میلیون پوند جذب کرد تا آینده مهاجم آرژانتینی‌شان بیشتر از همیشه زیر سئوال برود.

در این بین «توتو اسپورت» گزارش داده که ایکاردی پذیرفته که برای بازی کردن در سطح نخست در فصل پیش رو باید اینتر را ترک کند و به همین دلیل نیز اکنون به پیشنهاد تورینی‌ها گرم‌تر از گذشته می‌نگرد.

«میلینکوویچ ساویچ» هافبک لاتزیو که در تابستان تا آستانه انتقال به منچستریونایتد پیش رفت، دیگر بازیکنی‌ست که امکان دارد طی روزهای اخیر سرانجام لاتزیو را ترک کند. هافبک 24 ساله در این چهار سال از بهترین‌های پست خود بوده و طبق گفته «توتو اسپورت» در صدر لیست خرید اینتر قرار دارد اما «آنتونیو کونته» برای جذب او کار سختی پیش رو دارد چرا که لاتزیو به فروش ستاره صرب خود که تا سال 2023 قرارداد دارد، فکر نمی‌کند مگر اینکه رقم پیشنهادی نراتزوری آنها را وسوسه کند.

«پائولو دیبالا» هم که هفته گذشته در آستانه انتقال به لیگ برتر انگلیس قرار داشت به باشگاه پاری‌سن‌ژرمن لینک شده و باید دید با جدایی احتمالی «نیمار جونیور» آیا او جانشین ستاره برزیلی در پاریس خواهد شد یا خیر.

بیشتر بخوانید:

جدایی نیمار و دومینوی نقل‌وانتقالات در ایتالیا

تگ ها


سری آ اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات اروپا نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا سری آ فوتبال