روزگار سیاه قهرمان لیگ برتر انگلیس!

دنی درینکواتر که با لسترسیتی تجربه قهرمانی در لیگ برتر را داشت، در نیم‌فصل نخست فصل جاری تنها دو بار با پیراهن برنلی به میدان رفت و حالا به تیم استون ویلا پیوسته است....

به گزارش مدال، «دنی درینکواتر» در تابستان با قراردادی قرضی به تیم برنلی پیوست اما در این باشگاه دچار حواشی شد و پس از مصدومیت به دلیل درگیری در یک کلوپ شبانه دیگر به ترکیب اصلی راه نیافت. هافبک انگلیسی در زمستان به باشگاه چلسی بازگشت و امروز با قراردادی قرضی به تیم استون ویلا پیوست.

درینکواتر که در ترکیب تیم لسترسیتی به یک ستاره در میانه میدان تبدیل شده بود در تابستان سال 2017 با 30 میلیون پوند به آبی‌های استمفوردبریج پیوست اما در لندن هرگز نتوانست انتظارات را برآورده کند. او در طول دو فصل گذشته تنها در یک دیدار از ابتدا به میدان رفت و در دو دیدار دیگر هم به صورت تعویضی راهی میدان شده بود، با این حال باشگاه چلسی برای قرض دادن هافبک خود این شرط را داشت که باشگاه خواهان درینکواتر باید تمام دستمزد او را پرداخت کند.

هافبک انگلیسی در استون ویلا دستمزد هفتگی 110 هزار پوند دریافت خواهد کرد و امیدوار است بتواند پس از چند فصل ناکامی در این تیم به روزهای خوب خود بازگردد.

بیشتر بخوانید:

شکار بزرگ چلسی از ایتالیا

تگ ها


دنی درینک واتر استون ویلا برنلی چلسی آبی های استمفوردبریج آبی های لندن اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان دنی درینکواتر برنلی استون ویلا چلسی لیگ برتر فوتبال