روزگار ناینگولان سیاه شد؛ کلودیا سرطان دارد!

کلودیا همسر راجا ناینگولان با اعلام خبر ابتلایش به سرطان، از شروع مرحله جدیدی در زندگی خود خبر داد....

به گزارش مدال؛ بازیکن بلژیکی که «حاشیه» جزئی جدایی‌ناپذیر از زندگی حرفه‌ای او بوده، در روزهای اخیر روزگارش تیره و تار شده ؛ ابتدا کنار گذاشته شدن از ترکیب نراتروزی و حالا خبر بیماری همسرش!

«کلودیا لای ناینگولان»، همسر «راجا ناینگولان»، در پستی احساسی در اینستاگرام از ابتدا به بیماری سرطان و چگونگی شرایط خود در آستانه آغاز دوران شیمی‌درمانی خود پس از یک ماه «ترس و کابوس» سخن گفت.

او در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام نوشت: «یک ماه است که هر صبح با امید اینکه همه چیز تنها یک کابوس باشد بیدار می‌شوم اما در این یک ماه هر صبح بیدار شده‌ام و متوجه شده‌ام که در یک کابوس زندگی می‌کنم. روزها تمام شدند، درست مانند شادی من. از امروز بخش جدیدی از زندگی‌ام را آغاز می‌کنم؛ شیمی‌درمانی. چه کسی می‌گفت که کلودیا، حتی برای یکبار، روزی ترس را احساس خواهد کرد! ترس کتمان حقیقت است. پس از کلی اشک ریختن چه می‌توانم بگویم. حالا زمان نبرد با این غول زشت است. از صمیم قلبم از خانواده و دوستانم که در این یک ماه استراحت به من کمک کردند به نحو احسن از روزهایم لذت ببرم و به من قدرت و خوش‌باوری مورد نیاز برای تقابل با هر چیزی را دادند تشکر می‌کنم. اما فراتر از هر چیزی آن‌ها توانستند تمام تغییرات حال و احوالم را تحمل کنند. برای دیگران که در این کابوس مشترک مانند من زندگی می‌کنند آرزوی موفقیت دارم. هرگز لبخند خود را از دست ندهید.»

کلودیا و راجا در سال 2011 با هم ازدواج کردند و یک دختر به نام آیشا دارند.

بیشتر بخوانید:

ناینگولان به لیگ چین می‌رود

تگ ها


راجا ناینگولان همسر ناینگولان همسر ناینگولان سرطان بیماری همسر ناینگولان اینتر سری آ راجا ناینگولان اینتر میلان سری آ فوتبال