روزی روزگاری جادوگر؛ افسوس از دیروز و وای بر امروز+ویدیو

کاش علی کریمی بعد از بایرن در بوندس لیگا می‌ماند و به قطر نمی‌رفت نه اینکه بعد از ماجراهای استیل آذین صرفا برای اثبات خیلی چیزها به شالکه برود....

این ویدیو را که می بینی فقط می گویی کاش علی کریمی  تا وقتی که در مستطیل سبز جولان می داد فرصت  تماشای بازی هایش را از دست نداده و از این تکنیک و نبوغ و توان و قدرت سیراب می شدیم.

کاش فوتبال ما استعدادهایی استثنایی چون علی کریمی که جایگاه شان فراتر از بایرن مونیخ بود و بی دلیل هم نبود که بایرن شماره هشت خود را به خرید آسیایی اش داد شرایط را به گونه ای فراهم می کرد که اعجوبه اش چهار فصلی در لیگ امارات بازی نکند تا آن تیتر "نهنگ در اکواریوم" هنوز هم ذهن مان را از سالها حضور علی کریمی در الاهلی درگیر نکند. 

کاش علی کریمی بعد از بایرن در بوندس لیگا می ماند و به قطر نمی رفت نه اینکه بعد از ماجراهای استیل آذین صرفا برای اثبات خیلی چیزها به شالکه برود و همه را بار دیگر انگشت به دهان کند. 

 کاش بدانیم که برای اسطوره های این فوتبال چه دافعه ها داشته و چگونه خیلی های شان را به جای جذب از بطن فوتبال می رانیم و به آنهایی صرفا میدان می دهیم که اهل لابی باشند و رایزنی و سرخم کردن نه آزادی و آزادگی و مستقل بودن، کاش علی کریمی متولد می شد /قدوسی

بیشتر ببینید:

تراکتورسازی 2 - ملوان 1؛ فوتبال نوستالژی/ویدیو

 

تگ ها


ویدئو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال