روزی که دانشگر، سوارز نشد

استقلال در شرایطی به مصاف ماشین‌سازی رفت که در خط دفاعی این تیم مشکلات زیادی را شاهد بودیم....

روزی که دانشگر، سوارز نشد

به گزارش خبرنگار مدال، در غیاب سیاوش یزدانی، شاهین طاهرخانی جوان در ترکیب استقلال قرار گرفت و به هیچ عنوان نتوانست نمایش خوبی داشته باشد. در کنار طاهرخانی، دانشگر دیگر مدافع آبی ها در این دیدار بود. در مقایسه با مدافع جوان تیم، دانشگر عملکرد قابل قبول تری داشت. فعل و انفعالاتی که در دقایق پایانی بازی شاهد بودیم، دانشگر را تا مرز تبدیل شدن به یک ناجی پیش برد اما در نهایت این اتفاق رخ نداد.

روی فرار دیدنی نریمان جهان، دروازه استقلال در آستانه باز شدن قرار داشت. دانشگر با یک تکل بی محابا و به جان خریدن کارت قرمز مانع از این کار شد. این یک ریسک بزرگ بود که البته مدافع آبی ها با مرتکب شدن خطا در بیرون از محوطه جریمه، درصد برد آن را بالا برده بود. برخلاف انتظار اما ماشین سازان استفاده بهینه ای از این ضربه آزاد برده و آن را به گل تبدیل کردند تا خاطره سوارز و حرکت نجات بخش او در یک چهارم نهایی جام جهانی 2010 که با دست مانع از باز شدن دروازه اروگوئه شد و همین حرکت در نهایت به صعود این تیم به نیمه نهایی انجامید در تبریز برای استقلال و دانشگر زنده نشود.

ببینید:

اولین اخراجی استقلال در لیگ نوزدهم+ ویدیو

تگ ها


ماشین سازی استقلال استقلال اخراج محمد دانشگر محمد دانشگر ماشین سازی استقلال ماشین سازی-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال