روزی که لیونل مسی با مورینیو تمام کرد

جانلوکا دی مارتزیو در کتاب جدید خود فاش ساخت که لیونل مسی در تماسی ویدیویی با ژوزه مورینیو با وی به توافق کامل رسیده بود و چیزی تا جدایی از بارسا فاصله نداشت....

به گزارش "ورزش سه"، نزدیک به دو ماه پیش لیونل مسی در مصاحبه با وبسایت گل تایید کرد که یک سال دیگر هم در بارسا خواهد ماند.

فوق ستاره آرژانتینی که از مدیریت بارسا بسیار ناراضی است و این موضوع را صراحتا نیز عنوان کرد، به شکلی جدی خواهان جدایی و تجربه یک چالش جدید بود ولی با مخالفت صریح باشگاه، چاره ای جز کشاندن بحث به دادگاه نبود و چون تمایلی برای این جنگ و جدل قضایی نداشت، ترجیح داد یک فصل دیگر هم ماندنی شود.

این اولین بار نبود که مسی بسیار به جدایی از بارسا نزدیک شد.

جانلوکا دی مارتزیو خبرنگار مشهور اسکای اسپورتس و متحصص در نقل و انتقالات در کتاب جدید خود به نام "Grand Hotel Calciomercato" فاش ساخت که مسی سال ۲۰۱۴ بسیار به پیوستن به چلسی نزدیک شده بود.

همان تابستانی که دوست صمیمی او سسک فابرگاس از بارسا راهی چلسی شد و باشگاه کاتالان روزهای خوبی را پس از یک فصل بدون جام پشت سر نمی گذاشت. مسی در آن مقطع به دلیل نایب قهرمانی با آرژانتین در جام جهانی نیز شرایط روحی خوبی نداشت.

دی مارتزیو از این اتفاق به عنوان بزرگترین داستان مخفی مانده نقل و انتقالات یاد کرده و نوشته است که مسی و ژوزه مورینیو در یک تماس ویدیویی در مورد همه چیز حتی دستمزد به توافق می رسند ولی به یکباره مذاکرات از سوی لیونل مسی و پدرش متوقف شده و او در بارسا ماندنی می شود. چلسی حتی حاضر بود ۲۵۰ میلیون یورو بند فسخ قرارداد مسی را نیز فعال کند.

این قضیه تا به امروز از سوی هیچکدام از طرفین فاش نشده بود و دی مارتزیو برای اولین بار پرده از آن برداشته است. مسی در بارسا ماند و همان فصل با مربیگری لوئیس انریکه در بارسا فاتح سه گانه شد.

دی مارتزیو همچنین ادعا کرده است که تابستان ۲۰۱۳ فلورنتینو پرز رئیس رئال قصد مذاکره با لیونل مسی را داشت ولی او اعلام کرد که با رئال پای میز مذاکره نمی شیند.

تگ ها


ژوزه مورینیو لیونل مسی تاتنهام چلسی بارسلونا