روزی که منصوریان دروازه بان استقلال شد

تابستان سال۷۵ودر فینال جام حذفی باشگاههای کشور اتفاقات جالبی برای استقلال افتاد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امروز ۱۰آذر ماه،تولد علیرضا منصوریان است.بازیکنی که اوج فوتبالش در سال۷۴بودو هواداران استقلال خاطرات زیادی از او دارند.


استقلال در جام حذفی فصل ۷۵-۷۴تا فینال رفت و در این مرحله برق شیراز را در خود شیراز ۱-۳برد تا مهیای برگزاری جشن قهرمانی در تهران شود.بازی برگشت هم برای آ بی پوشان چندان سخت نبود و آ نها با دوگل امیر قلعه نویی برنده شدنداما در دقایق پایانی بهزاد غلامپور دروازه بان استقلال اخراج شد تا علیرضا منصوریان در میان هیاهو و تشویق بی امان ۴۰هزار استقلالی حاضر در ورزشگاه آزادی لباس دروازه بانی بپوشد و برای دقایقی دروازه بان استقلال شود.


در این دقایق فقط یک توپ روی دروازه استقلال آ مد اما هجوم عکاسان به سمت دروازه استقلال برای عکس گرفتن از منصوریان در لباس دروازه بانی، صحنه های جذابی را در ورزشگاه ایجاد کرد.منصوریان هم که انگار از این موضوع خوشش آمده بود،بیشتر از جام قهرمانی عکس انداخت و حتی برای توپ جمع کن های ورزشگاه آزادی روز خاطره انگیزی را رقم زد.


استقلال با دو گل قلعه نویی فینال را در تهران هم برد و با منصور پورحیدری قهرمان جام حذفی باشگاههای کشور شد اما آ نچه در ذهن هواداران استقلال ماند،خاطره دروازه بانی او بود که این روزها به عنوان سرمربی تراکتور کار سختی در فوتبال ایران پیش رو دارد.

بیشتر بخوانید:

ترکیب احتمالی استقلال مقابل پیکان

بسته شدن پرونده ایسما توسط استقلال

 

 

تگ ها


تراکتور فوتبال ایران Tractor استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال