روزی که پیانیچ کابوس رئال و قهرمان بارسلونا شد

میرالم پیانیچ امروز و فردا رسما تبدیل به بازیکن جدید بارسلونا خواهد شد و پس از پایان فصل به این باشگاه ملحق خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، پس از هفته ها چانه زنی در نهایت بارسلونا و یوونتوس بر سر معاوضه آرتور ملو و میرالم پیانیچ به توافق دست یافتند.

ملو فصل بعد بازیکن یووه خواهد بود و امروز برای انجام تست های پزشکی وارد تورین شده است. پیانیچ نیز در تورین تست های پزشکی بارسا را پشت سر خواهد گذاشت و به زودی هر دو انتقال جنبه رسمی به خود خواهند گرفت. بارسا از این معاوضه بین ۵ تا ۱۰ میلیون یورو سود مالی خواهد کرد ولی بسیاری معتقدند از لحاظ ورزشی این یوونتوس است که به نوعی برنده معاوضه محسوب می شود.

میرالم پیانیچ در مصاحبه های متعددی خود را هوادار رئال و الگویش را زین الدین زیدان معرفی کرده اما در هر صورت او را از فصل بعد با پیراهن بارسا خواهیم دید. هوادران بارسا مارس سال ۲۰۱۰ از ستاره بوسنیایی یک خاطره فراموش نشدنی دارند. او که در آن مقطع برای لیون بازی می کرد، باعث حذف رئال از لیگ قهرمانان در یک هشتم نهایی شد.

لیون در بازی رفت ۱-۰ برنده شده بود ولی رئال مانوئل پیگرینی در بازی برگشت در برنابئو به لطف گل دقیقه ششم رونالدو ابتدا ۱-۰ پیش افتاد ولی در نیمه دوم و دقیقه ۷۵، میرالم پیانیچ جوان توانست گل تساوی را برای لیون به ثمر برساند و بازی در نهایت با تساوی ۱-۱ خاتمه یافت تا کهکشانی ها برای ششمین سال متوالی از رسیدن به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان باز بمانند. شبی که پیانیچ کابوس رئال و قهرمان بارسلونا شد.

تگ ها


آرتور ملو میرالم پیانیچ بارسلونا یوونتوس