روز آرام مانشافت پس از صعود دشوار (عکس)

آلمان شب گذشته پس از تساوی ۲-۲ برابر مجارستان به دور یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ صعود کرد....

به گزارش "ورزش سه"، یوآخیم لوو و شاگردانش شب گذشته در یک بازی دشوار توانستند در آخرین دقایق بازی با رسیدن به گل تساوی، جواز حضور در دور یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ را کسب کنند.

آلمان که در این مسابقه دو بار از رقیب سرسختش عقب افتاده بود در نهایت به لطف گل دقیقه ۸۴ لئون گورتزکا توانست بازی را به تساوی کشانده و با توجه به تساوی فرانسه و پرتغال در بازی هم‌زمان، به همراه این دو تیم و به عنوان تیم دوم گروه F جواز حضور در مرحله حذفی این رقابت ها را کسب کرد.

آلمانی ها پس از یک بازی بسیار سخت برابر مجارستان امروز را در کمپ خود در ایالت باواریا به استراحت و ریکاوری پرداخت و بازیکنان مانشافت سعی کردند تا با دور کردن تنش های ناشی از بازی دیروز، برای تمرینات سختی که از فردا در راه آمادگی برای دوئل سرنوشت‌سازشان برابر انگلیس در پیش دارند، آماده شوند.

آلمان روز سه شنبه در ورزشگاه ومبلی لندن در دور یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ به مصاف انگلیس خواهد رفت.

گفتنی است کمپ تیم ملی آلمان که به آن "خانه" هم می گویند، برای یورو ۲۰۲۰ و یورو ۲۰۲۴ توسط شرکت آدیداس در ایالت باواریا برای مانشافت ساخته شده است. شهر کوچک Herzogenaurach  که محل کمپ تیم ملی آلمان است بدون اسم آدیداس و پوما هرگز در جهان شناخته نمی شد. جدایی برادران داسلر از یکدیگر باعث شد تا این شهر محل تولد دو برند غول‌آسای ورزش جهان یعنی آدیداس و پوما شود. هنوز هم دفاتر اصلی این دو برند در این شهر کوچک باواریایی قرار دارند.

همچنین این کمپ از کمپ باهیا، کمپی که آلمان در جام جهانی ۲۰۱۴ در برزیل در آن اقامت داشت، الهام گرفته شده است تا همان روحیه قهرمانی را در بازیکنان آلمان بار دیگر برانگیزاند.

تگ ها


تیم ملی آلمان یوآخیم لو یورو ۲۰۲۰