روز بعد از قهرمانی بایرن کومان با کوتینیو تماس گرفت

کیا جورابچیان مدیر برنامه فیلیپ کوتینیو تایید کرد که این بازیکن در فصل جدید برای بارسلونا توپ خواهد زد....

به گزارش "ورزش سه"، فیلیپ کوتینیو فصل ۲۰-۲۰۱۹ را با لباس بایرن مونیخ به میدان رفت و موفق شد با این تیم به تمام جام های ممکن دست پیدا کند. با وجود عملکرد خوبی که ستاره برزیلی در ترکیب بایرن مونیخ ارائه داد اما این باشگاه آلمانی چندی پیش اعلام کرد که قرارداد کوتینیو دائمی نخواهد شد و او به بارسلونا باز خواهد گشت.

انتظار می‌رفت که بعد از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی فیلیپ کوتینیو راهی تیم دیگری شود و به لیگ برتر انگلیس بازگردد. همچنین از باشگاه هایی نظیر چلسی، تاتنهام و آرسنال به عنوان گزینه های احتمالی این بازیکن نام برده شده بود. با این حال اما به نظر می‌رسد که روی کار آمدن رونالد کومان در بارسلونا اوضاع را برای ستاره برزیلی هم تغییر داد و گفته می‌شود که کوتینیو به احتمال فراوان فصل جدید را در نوکمپ توپ خواهد زد.

حالا و در همین رابطه مدیر برنامه‌های ستاره برزیلی یعنی کیا جورابچیان در این باره می گوید: " روز بعد از قهرمانی بایرن مونیخ در چمپیونزلیگ کومان به کوتینیو زنگ زد و به او اعلام کرد که در برنامه هایش قرار دارد و دوست دارد که او به بارسا برگردد. در ابتدا قرار بود او ۷ سپتامبر برگردد اما نمیخواست تناسب اندام خود را از دست بدهد و به همین خاطر در اوایل ماه در تمرینات بارسا حضور یافت.

همه نشانه ها حاکی از آن است که بارسلونا و فلسفه آن تغییر کرده است. همچنین به نظر می رسد که حالا نظر آن ها در مورد بازیکنان ورودی مثل کوتینیو، گریزمان و دمبله متفاوت است. امسال همه این بازیکنان عضو تیم خواهند بود. "

تگ ها


بایرن مونیخ فیلیپ کوتینیو بارسلونا