۱۴روز تا دوئل نوکمپ؛ بلیت لیسبون به چه تیمی می‌رسد؟

بارسلونا و ناپولی دو هفته دیگر باید بازی برگشت خود در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را انجام دهند....

به گزارش مدال و به نقل از مارکا، بارسلونا و ناپولی در شرایط مشابه به بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان خواهند رسید. هر دو تیم در بهترین روزهای خود قرار ندارند و به همین دلیل نمی توان شانس صعود را به طور قطع به یکی از آنها داد.

زمستان گذشته بارسا توانست در زمین ناپولی این تیم را ۱-۱ متوقف کند. ابتدا دریس مرتنس برای ناپولی گلزنی کرد ولی سپس آنتوان گریزمان توانست کار را به تساوی بکشاند.

شیوع کرونا و تعطیلی فوتبال باعث شد تا این بازی به ۱۸ مرداد موکول شود و دو هفته دیگر ناپولی در نوکمپ برابر آبی اناری ها قرار خواهد گرفت.

شرایط ناپولی این روزها خوب به نظر نمی رسد. پس از فتح کوپا ایتالیا با شکست یوونتوس در ضربات پنالتی، ناپولی در ۹ بازی اخیرش در سری آ ۱۰ امتیاز از دست داده و پس از شکست برابر پارما، جنارو گتوزو سرمربی این تیم گفت که با این شیوه بازی حتی قادر به رقابت پایاپای با بارسا هم نخواهند بود و حذف شان قطعی است.

ناپولی هنوز سه بازی دیگر تا پایان سری آ پیش رو دارد و بیش از بارسا به مصاف با اینتر و لاتزیو فکر می کند ولی کار بارسا هفته گذشته در لالیگا به اتمام رسید و پس از چند هفته بحرانی، ستاره های بارسا حالا در استراحت به سر می برسند و به زودی باید به تمرینات برگردند.

دست بارسا از تمام جام های فصل کوتاه مانده و بقای کیکه ستین به نتایج بارسا در لیگ قهرمانان بستگی خواهد داشت. بارسا برای مصاف با ناپولی سرخیو بوسکتس و ویدال را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت.

به فاصله ۱۴ روز تا دوئل نوکمپ، شانس کدام تیم برای برای گرفتن بلیت لیسبون و حضور در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان بیشتر است؟

بیشتر بخوانید:

مشکل بزرگ برای آرسنال در راه جذب فیلیپ کوتینیو

خرید فاجعه بارسا معضلی جدید برای آبی اناری ها

 

 

تگ ها


ناپولی فوتبال جهان بارسلونا فوتبال