روز درخشان پرسپولیسیِ سابق در آزادی

سوشا مکانی دروازه‌بان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان ستاره ویژه دیدار این تیم با پرسپولیس بود....

به گزارش خبرنگار مدال، نفت مسجدسلیمان در روزی موفق به کسب پیروزی مقابل پرسپولیس شد که سوشا مکانی دروازه‌بان این تیم ستاره ویژه نفتی‌ها بود. سوشا که دو فصل پر سر و صدا را در ترکیب پرسپولیس تجربه کرده پس از جدایی از این تیم در تابستان سال 95 راهی فوتبال نروژ شد و در مقطعی نیز به طور قرضی برای نفت آبادان بازی کرد. این دروازه‌بان باتجربه امسال بار دیگر به فوتبال ایران بازگشته و در ترکیب نفت مسجدسلیمان بازی‌های خوبی از خود به نمایش گذاشته است.
در بازی امروز، که نخستین تقابل سوشا با پرسپولیسی‌ها پس از جدایی وی از این تیم بود، این دروازه‌بان 33 ساله نمایش خارق‌العاده‌ای داشت و در چند صحنه مانع از گلزنی بازیکنانی چون علیپور، ترابی، امیری، عبدی و نوراللهی شد. وی پیش از این نیز در بازی با شهر خودرو در جام حذفی و چند بازی دیگر نفت مسجدسلیمان درخشیده بود و حال مهدی تارتار از سرمربی تیم ملی خواسته تا سوشا را به تیم ملی دعوت کند. سوشا پیش از این در زمان حضور کی‌روش روی نیمکت تیم ملی در چند مقطع به اردوهای ملی دعوت شده و برای تیم ملی نیز به میدان رفته است.
سوشا بار دیگر در میان دروازه‌بان‌های برتر فوتبال ایران قرار گرفته و امیدوار است این روند خوب را در مسجدسلیمان ادامه دهد. او دوئل با بیرانوند را برد و پیش از این نیز مقابل تیمی که رحمتی را درون دروازه داشته سربلند از زمین خارج شده بود. 3 سال بعد از جدایی پرحاشیه از پرسپولیس، به نظر می‌رسد مکانی بار دیگر به اوج بازگشته و دیگر اثری از حواشی خاص وی هم نیست و باید دید این روند تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.

 

اخبار مرتبط:
پرسپولیس 0 - 1 نفت مسجدسلیمان/ ناکامی دوباره سرخ‌ها در خانه
خلاصه بازی پرسپولیس 0 - 1 نفت مسجد سلیمان/ ویدیو 

تگ ها


سوشا مکانی سوشا مکانی بیرانوند مکانی نفت مسجدسلیمان نفت مسجدسلیمان پرسپولیس پرسپولیس نفت مسجدسلیمان پرسپولیس نفت مسجد سلیمان هفته یازدهم لیگ نوزدهم هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته یازدهم لیگ برتر لیگ برتر ایران فوتبال