روز دوم از هفته هشتم لیگ یک/ تساوی پر گل در اراک، نخستین پیروزی برای ماهشهری‌ها

هفته هشتم لیگ یک امروز با برگزاری سه دیدار پیگیری شد. به گزارش خبرنگار مدال، هفته هشتم لیگ یک ......

هفته هشتم لیگ یک امروز با برگزاری سه دیدار پیگیری شد.
به گزارش خبرنگار مدال، هفته هشتم لیگ یک امروز با برگزاری سه دیدار در اراک، ماهشهر و تبریز برگزار شد و در این دیدارها آلومینیوم اراک و شاهین بوشهر در اراک به تساوی پرگل دو بر دو دست یافتند و شهرداری تبریز در خانه مقابل اروند خرمشهر شکست خورد و شهرداری ماهشهر نیز در خانه موفق به شکست دادن ملوان شد تا نخستین پیروزی فصل خود را کسب کرده باشد. تنها دیدار این هفته دیدار نود ارومیه با فجرسپاسی است که به توجه به دیدار پرسپولیس و نود ارومیه در جام حذفی، به زمان دیگری موکول شده است.

آلومینیوم اراک 2 – شاهین بوشهر 2/تساوی دیدنی در اراک
گل‌ها: بهمن سالاری (5 و 19) برای شاهین، رضا معقولی (42 و 53-پنالتی) برای آلومینیوم
در نخستین دیدار امروز، آلومینیوم اراک در خانه به مصاف شاهین بوشهر رفت و در روزی که تا دقیقه 20 با دو گل از حریف خود عقب افتاده بود در نهایت موفق شد بازی را با تساوی 2 بر 2 به پایان برساند. این تساوی برای دو تیم حاصلی نداشت و با این تساوی شاهین در رده سوم جدول ماند و فاصله امتیازی این تیم با در به 3 امتیاز رسید و آلومینیوم نیز به رده چهارم جدول سقوط کرد. باتوجه به اینکه دو تیم تاکنون قرعه استراحت نداشته‌اند این جایگاه دو تیم نیز احتمالا طی هفته‌های آتی دچار تغییر خواهد شد.

شهرداری تبریز 1 – اروند خرمشهر 2/پیروزی شیرین یاران میثاقیان در تبریز
گل‌ها: محمد جواد محمدی (77)، حمید نعمتی (90+5)، برای اروند، جعفر برزگر (90+2) برای شهرداری تبریز
در یکی دیگر از بازی‌های هفته هشتم، شهرداری تبریز در خانه به مصاف اروند خرمشهر رفت و در دیداری که تا دقیقه 77 با تساوی بدون گل در حال پیگیری بود در نهایت 3 گل رویید که 2 گل آن بعد از دقیقه 90 بود و در نهایت شهرداری که از دقیقه 53 ده نفره کار را ادامه می‌داد بازنده از زمین خارج شد. اروند با این پیروزی 10 امتیازی شد و به رده هشتم جدول صعود کرد و شهرداری تبریز با این شکست تیم به رده دهم سقوط کرد. شهرداری البته هر دو قرعه استراحت خود را پشت سر گذاشته و امیدوار است طی هفته‌های آتی در جدول بازی‌ها چند پله صعود کند.

شهرداری ماهشهر 2 – ملوان 1/ماهشهری‌ها سربلند در دوئل قعرنشینان
گل‌ها: شهریار مقانلو (6-پنالتی) برای ملوان، ایمان موسوی (56) و محمد پورسواریان (60) برای شهرداری ماهشهر
در روز دوئل قعرنشینان جدول، ملوان برای دومین بازی پیاپی پس از گلزنی در دقایق ابتدایی با شکست از زمین خارج شد تا با شکست در بازی رو در رو مقابل تیم قعرنشین جدول، به رده شانزدهم جدول سقوط کندو ملوان البته در حالت عادی باید در میانه‌های جدول حضور می‌داشت با این حال کسر 6 امتیاز از این تیم اوضاع را برای بندرنشیان انزلی بحرانی کرده است. شهرداری ماهشهر نیز در روزی که دو برابر 6 بازی قبلی خود گلزنی کرد موفق شد با 2 پله صعود به رده چهاردهم جدول برسد و پس از 6 هفته نخستین پیروزی فصل خود را جشن بگیرد.

تگ ها


فوتبال