روز سرنوشت بارسلونا در مورد ستاره هلندی!

جینی واینالدوم، هافبک هلندی لیورپول امروز برای روشن شدن آینده اش و شایعات انتقال به بارسلونا با یورگن کلوپ دیدار می کند....

به گزارش "ورزش سه"، جدایی بازیکنانی چون آرتورو ویدال و ایوان راکیتیچ از بارسلونا قطعی شده و جذب یک هافبک جدید تبدیل به هدف اول این باشگاه در بازار تابستانی شده است. جینی واینالدوم، هافبک ۲۹ ساله و هلندی مرسی سایدی ها مهم ترین گزینه رونالد کومان محسوب می شود و بارسلونا قصد دارد به هر ترتیبی این بازیکن را جذب کند.

اما نشریه دیلی میل در گزارشی مدعی شد جینی واینالدوم با ترک اردوی تیم ملی هلند، امروز در کمپ لیورپول با یورگن کلوپ در مورد آینده مشورت کرده و پاسخ مدیران بارسلونا در مورد پیشنهادشان را خواهد داد. البته رفتار واینالدوم تا امروز کاملا حرفه ای بود و او بدون بروز نشانه ای مبنی بر تمایل به جدایی، کار خود را تمام و کمال انجام داده است.

در صورت رخ دادن این انتقال، لیورپول می تواند تیاگو آلکانتارا، هافبک اسپانیایی و ۳۰ ساله بایرن مونیخ را به خدمت بگیرد. تیاگو هفته هاست خود را علاقمند به جدایی از بایرن نشان داده و مدیران باشگاه نیز این اخبار را تایید کرده اند. به هر حال همه چیز به جلسه امروز جینی واینالدوم و یورگن کلوپ بستگی دارد و تکلیف بارسلونا به زودی معلوم خواهد شد.

تگ ها


جورجینیو واینالدوم یورگن کلوپ لیورپول