۲۱ روز سرنوشت‌ساز پیش روی پرسپولیس و کالدرون

باشگاه پرسپولیس قصد دارد با گابریل کالدرون مذاکره و مصالحه کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه پرسپولیس چند روز پیش با حکم ۷۴۵ هزار دلاری گابریل کالدرون و دستیارانش مواجه شد که میزان بدهی خارجی قرمزها به مربیان و بازیکنان پیشین را به عدد ۷۰ میلیارد تومان رساند.

در حالی هواداران این باشگاه نگران هستند که دوباره فرجام خواهی و اتلاف وقت سبب افزایش میزان بدهی شود، مدیر حقوقی سرخ ها در این باره گفته است: این جریمه نیست و او مطالبه قراردادش را کرده‌. ایشان دادخواست به فیفا دادند و مطالبه قراردادشان را کردند، فیفا حکم را صادر و به ما ارسال کرد، ما فرصت داریم تا شرح تفصیلی حکم را مطالبه کنیم که حتما در مهلت مقرر این کار را خواهیم کرد و بعد تصمیم خواهیم گرفت در فرصت ۲۱ روزه استیناف خواهی کنیم و به دادگاه CAS برویم یا نه. اما مدیرعامل باشگاه آقای رسول پناه همزمان پیگیر امکان مذاکره و مصالحه با آقای گابریل و دستیارانش هستند که با آن ها صلح کنیم.

تلاش برای مذاکره و مصالحه با سرمربی آرژانتینی در حالی اتفاق افتاده که سرخ ها همین هدف را در خصوص برانکو هم داشتند اما درخواست انصاری فرد برای تخفیف کلان سبب شد تا مرد کروات حضور در دادگاه فیفا و حالا دادگاه عالی ورزش را به مذاکره ترجیح بدهد.

حال باید دید پس از صدور گرند حکم کالدرون باشگاه پرسپولیس چه تصمیمی را در ۲۱ روز باقی مانده خواهد گرفت و آیا پیشنهادش مورد قبول کالدرون خواهد بود یا نه؟

بیشتر بخوانید:
پرسپولیس برای قهرمانی در لیگ نوزدهم چند امتیاز دیگر می‌خواهد؟

زمان و مکان برگزاری لیگ قهرمانان آسیا هفته آینده مشخص خواهد شد
الهامی: بازی با استقلال باید برگزار شود 

تگ ها


گابریل کالدرون پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال