روز موعود؛ ملاقات دوباره بیل و زیدان در کمپ رئال

امروز گرت بیل با بازگشت به تمرینات رئال بار دیگر با زین الدین زیدان روبرو خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید قصد دارد هر چه زودتر با گرت بیل قطع همکاری کند و به دوران حضور هفت ساله او پایان بدهد. ستاره ای که سال ۲۰۱۳ با رقم ۱۰۱ میلیون یورو از تاتنهام به رئال پیوست، دیگر جایی در برنامه های زین الدین زیدان ندارد و در ۱۲ بازی انتهای فصل رئال تنها دو بار به میدان رفت.

باشگاه رئال تاکنون تکلیف خیلی از بازیکنانی که در برنامه های زیدان قرار نداشتند را روشن کرده است و در این بین تنها گرت بیل است که همچنان بلاتکلیف به نظر می رسد.

بیل که حتی هم تیمی هایش در رئال هم می دانند دیگر جایی در ایده های زیدان ندارد، از دست باشگاه عصبانی است. او اخیرا فاش کرد که رئال اجازه جدایی به وی را در تابستان گذشته نداد و اکنون به نوعی دوست دارد تا پایان قراردادش بماند و دستمزد ۱۷ میلیون یورویی خود را بی کم و کاست دریافت کند.

اظهارنظر بیل بازخورد خوبی در باشگاه رئال نداشت و آنها به دنبال راه چاره ای برای خلاصی از دست ستاره ولزی هستند.

پس از انجام دو بازی با تیم ملی ولز و حضوری شاداب در تمرینات این تیم، گرت بیل امروز به تمرینات رئال در کمپ والدبباس باز می گردد و با زین الدین زیدان روبرو خواهد شد. ملاقاتی که در باشگاه رئال دوست نداشتند رخ بدهد و خوشبین بودند زودتر از اینها بیل را به باشگاهی دیگر انتقال دهند.

در واقع همه منتظر گفت و گوی زیدان و بیل هستند در حالی که گفته می شود سرمربی فرانسوی قصد دارد به بیل اعلام کند که فصل بعد جایی در ترکیب او نخواهد داشت. یک ماه از نقل و انتقالات تابستانی باقیمانده و رئال امیدوار است در این مدت بتواند با ستاره ولزی قطع همکاری کند.

برای این مهم، باشگاه مادریدی باید حداقل دستمزد یک فصل او را به عنوان غرامت پرداخت کند. مقصد احتمالی او نیز تیمی از لیگ برتر انگلیس خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

۲ اشتباه بزرگ رئال مادرید در مورد گرت بیل

وضعیت مبهم گرت بیل؛ می رود یا می ماند؟

 

 

تگ ها


گرت بیل زیدان فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال