روز نخست از هفته چهاردهم لیگ یک/جدال تماشایی اراک، اوج‌گیری اکسین با حسین

روز نخست از هفته چهاردهم لیگ یک امروز با برگزاری 3 دیدار به پایان رسید ......

روز نخست از هفته چهاردهم لیگ یک امروز با برگزاری 3 دیدار به پایان رسید.

 


به گزارش خبرنگار مدال، روز نخست از هفته چهاردهم لیگ یک امروز با برگزاری 3 دیدار در اراک، کرج و ارومیه به پایان رسید و در جریان این دیدارها آلومینیوم اراک و اکسین در خانه از سد رقبای خود عبور کردند و خونه‌به‌خونه در دیداری خارج از خانه به پیروزی رسید. هفته چهاردهم لیگ یک فردا با برگزاری 4 بازی دیگر به پایان خواهد رسید و طبق برنامه مسابقات در این هفته مس کرمان و قشقایی شیراز استراحت خواهند داشت.

آلومینیوم اراک 3 – ملوان 2/جدال تماشایی در اراک
گل‌ها: رضا معقولی (35)، میثم آقایی (65 و 69) برای آلومینیوم اراک/شهریار مغانلو (45) و پژمان نوری (58) برای ملوان
در نخستین دیدار امروز، آلومینیوم اراک در حالی میزبان ملوان بود که هفته گذشته مقابل تیم قعرنشین مس رفسنجان متحمل شکست سنگینی شده بود و هر نتیجه‌ای به جز پیروزی در این دیدار می‌توانست جایگاه محمد ربیعی روی نیمکت این تیم را بیشتر به خطر بیندازد. دیدار دو تیم با تساوی در نیمه نخست به پایان رسید و در نیمه دوم ملوان با گل زیبای پژمان نوری از حریف خود پیش افتاد. با این حال برتری ملوانان چند دقیقه بیشتر ادامه نداشت چرا که آلومینیوم با دو گل میثم آقایی موفق به ثبت کامبک شد تا ششمین برد این تیم در فصل جاری حاصل شود و اراکی‌ها با 22 امتیاز موقتا به یک امتیازی شاهین صدرنشین برسند. ملوان نیز با این شکست 6 امتیازی ماند تا ضمن بازگشت به انتهای جدول، چهارمین شکست خارج از خانه متوالی خود را متحمل شوند و رکورد نبردن این تیم به 10 هفته برسد.

اکسین البرز 2 – اروند خرمشهر 0/اوج‌گیری اکسین با حسینی
گل‌ها: محمد ابراهیمی (28)، علی زینالی (79)
پس از جدایی کمالوند، اکسین روزهای خوبی را در لیگ یک پشت سرگذاشته و امروز نیز موفق شد دومین پیروزی متوالی خود را کسب کند تا با 19 امتیاز در رده ششم جدول لیگ یک باقی بماند. مجتبی حسینی سرمربی جدید این تیم در انتظار نیم‌فصل است تا تغییرات مدنظر خود را در ترکیب اکسین اعمال کند و به نظر می‌رسد با ادامه این روند، اکسین می‌تواند به جمع مدعیان صعود به لیگ برتر بازگردد. اروند خرمشهر نیز با هومن افاضلی در حالی مقابل اکسین به میدان رفت که هفته گذشته پس از 4 شکست متوالی موفق به کسب سه امتیاز ارزشمند بازی با نود ارومیه شده بود. پس از جدایی مثیاقیان چند بازیکن اروند نیز از تیم کنار گذاشته شده‌اند و از همین رو این تیم خوزستانی نیز به احتمال فراوان زمستان شلوغی را پشت سرخواهد گذاشت.
 
نود ارومیه 0 – خونه‌به‌خونه بابل 2/کار بزرگ میثاقیان در گام نخست
گل‌ها: اسماعیل کیانی (56)، حسین قنبری (67)
اکبر میثاقیان در بازگشت به بابل در گام اول موفق به مغلوب کردن نود ارومیه در خانه شد تا نشان دهد راه و چاه کسب امتیاز در لیگ یک را به خوبی بلد است. تیم نصفه و نیمه خونه‌به‌خونه در روزی که حتی نیمکت خود را نتوانسته بود به طور کامل پر کند در یک سوم پایانی بازی موفق شد دروازه حریف خود را باز کند و از ارومیه با دست پر به بابل بازگردد. خونه‌به‌خونه با میثاقیان پس از 5 هفته بار دیگر موفق به کسب پیروزی شد و با این پیروزی، به زده پانزدهم جدول صعود کرد. نود ارومیه نیز پس از شکست هفته گذشته خود مقابل اروند خرمشهر، برای دومین هفته متوالی با شکست از زمین خارج شد. نود همچنین پس از مدت‌ها در خانه مغلوب شد تا کار برای وحید بیاتلو و شاگردانش با سختی دنبال شود.

تگ ها


فوتبال