روستایی: شرمنده کارگران ایرانخودرو و تیم هستم

مهاجم تیم پیکان تهران از مجموعه ایرانخودرو و اعضای تیم پیکان بابت گل نکردن پنالتی‌اش عذرخواهی کرد....

امیر روستایی در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره تساوی تیمش مقابل آلومینیوم اراک در هفته ششم لیگ برتر بیان کرد: ما در این مسابقه عملکرد خوبی داشتیم. اگرچه تیم حریف آمده بود تا یک امتیاز بگیرد و از تهران برود اما واقعا شایسته برد بودیم. با توجه به شیوه بازی آلومینیوم اراک طبیعی بود که موقعیت های کمی روی دروازه‌ها ایجاد شود اما به هر حال باید پیروز می‌شدیم. متاسفانه یک پنالتی هم خودم از دست دادم که بابتش بسیار ناراحتم.

وی درباره صحنه پنالتی بیان کرد: این پنالتی را خودم گرفتم و دوست داشتم خودم هم آن را به گل تبدیل کنم. انگیزه زیادی داشتم تا بتوانم گل برتری تیم را بزنم اما نشد. واقعا از این بابت ناراحتم و از همه اعضای تیم عذرخواهی می‌کنم. شرمنده کارگران زحمتکش ایرانخودرو شدم. این عزیزان چشم به راه برد ما بودند اما من نتوانستم ضربه پنالتی را گل کنم و معذرت می‌خواهم. از کادرمدیریتی و فنی و اجرایی باشگاه و همچنین هم تیمی‌هایم هم عذر می‌خواهم و امیدوارم در آینده بتوانم جبران کنم.

مهاجم پیکان در پاسخ به این پرسش که چه زمانی طلسم گل نزدنش در فصل جاری می‌شکند، گفت: واقعا بدشانس بوده‌ام. من امسال دو ضربه پنالتی از دست دادم و چند فرصت خوب گلزنی هم داشتم که به گل تبدیل نشد. به خدا قسم خودم برای گل زدن در این فصل لحظه شماری می‌کنم. نمی‌دانم چه باید بگویم اما شک نکنید تمریناتم را بیشتر می‌کنم و توان مضاعفی می‌گذارم تا جبران کنم و در ادامه بیشتر برای پیکان مثمرثمر باشم.

روستایی درباره دیدار با تراکتور در هفته هفتم تاکید کرد: بازی سختی در تبریز خواهیم داشت اما جوانان ما هر کاری از دست شان برمی‌اید. امسال پیکان نسبت به گذشته شرایط بهتری دارد و همه تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم روزهای خوبی را رقم بزنیم. امیدوارم در تبریز هم موفق باشیم و به چیزی که استحقاقش را داریم برسیم و با دست پر به تهران برگردیم.

تگ ها


امیر روستایی پیکان تهران