روستایی: منتقدان پرسپولیس غیرمنطقی حرف می‌زنند

مهاجم پرسپولیس به انتقاد از هجمه علیه این تیم پرداخت و از انگیزه هم‌تیمی‌هایش برای دستیابی دوباره به جام خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، امیر روستایی، مهاجم سرخپوشان که این روزها دوران مصدومیت خود را پشت سر می‌گذارد، در خصوص آخرین وضعیت خودش گفت: از روزی که دور جدید تمرینات آغاز شد من صبح و عصر تمرینات خودم را انجام دادم و واقعا شرایط خیلی خوبی داشتم. شاید یکی از دلایلی که مصدوم شدم این بود که بیش از حد به خودم فشار آوردم. یک بازیکن زمانی مصدوم می‌شود که یا ناآماده باشد و یا خیلی آماده باشد و به خودش فشار زیادی بیاورد و من همین به این دلیل مصدوم شدم. خوشبختانه در روزهای اخیر روند خیلی خوبی داشتم و فکر می‌کنم از ۲،۳ روز دیگر تمرینات خودم را به صورت گروهی و با تیم انجام دهم. البته این روزها تمرینات اختصاصی خودم را با نظر مربیان انجام می‌دهم و همه تلاشم را خواهم کرد تا بتوانم در بازی با پیکان به پرسپولیس کمک کنم.

وی که سابقه حضور در پیکان را در کارنامه دارد درباره تقابل با تیم سابق خودش هم گفت: من ۳ سال خوب را در پیکان داشتم و از این باشگاه بود که به فوتبال ایران معرفی شدم. از همه اعضای این باشگاه بابت زحماتی که برای من کشیدند تشکر می‌کنم. پیکان تیم ریشه‌داری است و امیدوارم بتوانند در لیگ برتر بمانند. به نظرم بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود اما ما برای برد به زمین خواهیم رفت و به دنبال ۳ امتیاز این بازی خواهیم بود.

مهاجم شماره ۲۰ پرسپولیس که در این فصل علیرغم فرصت مناسبی که خصوصا در نیم فصل برای حضور در ترکیب به دست آورده، موفق به گلزنی نشده، در مورد اینکه برخی‌ها به دلیل شرایط دو تیم در جدول پرسپولیس را از حالا مقابل پیکان برنده می‌دانند گفت: درست است که نسبت به تیم دوم ۱۰ امتیاز اختلاف داریم اما ما در باد این اختلاف امتیاز نخواهیم بود. ما اصلا کاری به جایگاه تیم‌های رقیب نداریم و فقط به بازی خودمان فکر می‌کنیم. در این بازی هم با تدابیر کادرفنی به دنبال ۳ امتیاز خواهیم بود تا بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

روستایی درباره شانس تیمش برای قهرمانی گفت: ما برای رسیدن به این اتفاق مهم همه تلاش خود را خواهیم کرد اما برخی از بازیکنان و مسئولان بعضی از باشگاه‌ها مصاحبه می‌کنند و می‌گویند یک جام بخرید و پرسپولیس بدهید! سوال من از این افراد این است که اگر آنها جایگاه ما را در جدول داشتند باز هم همین حرف‌ها را می‌زدند؟ پرسپولیس ۳ سال متوالی قهرمان شده و گفتن این حرف‌ها نه فقط غیرحرفه‌ای بلکه بچگانه است. هر کسی که این حرف‌ها را می‌زند فوق‌العاده غیرحرفه‌ای است. ما هر روز تمرینات خودمان را انجام می‌دهیم و به چیزی جز موفقیت فکر نمی‌کنیم.

وی در پایان گفت: من برای زدن فقط یک یا دو گل به پرسپولیس نیامدم. صبح و عصر تمرین می‌کنم تا در بهترین شرایط بدنی باشم و بتوانم جواب اعتماد کادرفنی را بدهم.

تگ ها


پرسپولیس تهران امیر روستایی