روستوف- آیندهوون؛ جنگ زخم خورده‌ها در المپیکو

در شب دوم از رقابت های هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا امشب نگاه همه فوتبالدوستان ایرانی به شهر روستوف و ورزشگاه المپیکو دوخته خواهد شد ......

در شب دوم از رقابت های هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا امشب نگاه همه فوتبالدوستان ایرانی به شهر روستوف و ورزشگاه المپیکو دوخته خواهد شد.

به گزارش مدال به نقل از ورزش 11، روستوف و آیندهوون دو تیم زخم خورده هفته اول لیگ قهرمانان امشب در حالی از ساعت 22:15 در ورزشگاه المپیکو 2 شهر روستوف در جنوب شرقی روسیه مقابل هم صف آرایی می کنند که بسیاری از طرفداران نایب قهرمان روسیه امیدوارند در این مصاف حساس تیم محبوب شان بتواند همان بلایی که سر آژاکس دیگر تیم مشهور هلند در پلی آف لیگ قهرمانان با درخشش مهاجم ایرانی آورد، تکرار کرده و به اولین برد تاریخ خود در این مسابقات برسد.

سایت رسمی رقابت های چمپیونز لیگ اروپا در بررسی شرایط رقبا در آستانه بازی های هفته دوم با اشاره به دو تیم روستوف و آیندهوون نوشت:« با توجه به حضور تیم هایی همچون بایرن مونیخ و اتلتیکو مادرید این دو تیم در پی آن هستند تا با نشستن در جایگاه سوم شانس حضور در مرحله حذفی یورولیگ را کسب کرده و از جوایز بیشتری در این تورنمنت های اروپایی بهره ببرند». این سایت در ادامه گزارش خود اشاره ای هم به ستاره های کلیدی دو تیم داشت و از سردار آزمون مهاجم 7 میلیون یورویی روستوف به عنوان مرد تعیین کننده روس ها نام برد و نایجل دی یونگ مهاجم ملی پوش و 5.5 میلیون یورویی آیندهوون را ستاره خطرناک آیندهوون برشمرد و مدعی شد امشب یکی از این دو نفر می تواند پیام آور شادی برای طرفداران شان شود.

تگ ها


فوتبال