روسیه از برگزاری قطعی رقابتهای جهانی کشتی خبر داد

فدراسیون کشتی روسیه به عنوان یکی از اصلی‌ترین کشورهای موافق برگزاری رقابتهای جهانی ۲۰۲۰ از قطعیت برپایی این مسابقات در همان زمان مقرر اتحادیه جهانی خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، در حالیکه اتحادیه جهانی کشتی همچنان با سردرگمی و بلاتکلیفی در اعلام قطعی برگزاری رقابتهای جهانی ۲۰۲۰ در صربستان دست به دامن کشورهای عضو شده و بدنبال موافقت آنهاست، روسها از اتحادیه جهانی پیشی گرفتند و قطعیت این مسابقات را اعلام کردند.

بر این اساس میخائیل مامیاشویلی رئیس فدراسیون کشتی روسیه از اعلام آمادگی ۶۰ کشور برای حضور در رقابت‌های جهانی کشتی آزاد و فرنگی ۲۰۲۰ خبر داد و گفت: کمیته اجرایی اتحادیه جهانی کشتی (UWW) یک جلسه بصورت آنلاین و منظم برگزار کرد که موضوع اصلی آن بحث امکان برگزاری مسابقات جهانی در آذرماه و در صربستان بود.

طبق گفته مامیاشویلی پس از برگزاری آخرین جلسه در ماه سپتامبر درخواست‌ها به فدراسیون‌های ملی ارسال شد که حدود ۶۰ کشور آمادگی خود را برای شرکت در مسابقات جهانی کشتی آزاد و فرنگی صربستان اعلام کردند.

گویا در این وبینار درباره موارد احتیاطی و پروتکل های بهداشتی، تست های اجباری کرونا، بیمه شرکت کنندگان و بسیاری موارد ایمنی دیگر نیز بحث شده است.

این در حالیست که اتحادیه جهانی کشتی به تازگی اعلام کرده قطعیت برگزاری رقابتهای جهانی ۲۰۲۰ صربستان با توجه به موج جدید شیوع ویروس کرونا در دنیا تا فردا پنجشنبه ۱۷ مهرماه اعلام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

پیروزی تیم های پاس و بازار بزرگ در روز نخست

حسن یزدانی: کشتی گیران هم باید میلیاردی شوند

 

 

تگ ها


اتحادیه جهانی کشتی مسابقات قهرمانی جهان کشتی روسیه کشتی