روشن: آقای فریبا! نباید گول عوامل دیگری را بخورید!

پیشکسوت تیم استقلال از بهتاش فریبا خواست که اگر حرفی دارد به خاطر هواداران بزنند ......

پیشکسوت تیم استقلال از بهتاش فریبا خواست که اگر حرفی دارد به خاطر هواداران بزنند.
به گزارش مدال و به نقل از وبسایت نود ، پس از اینکه حسن روشن در گفت وگوی خود با تسنیم اظهار داشت که باید سرمربی خارجی هدایت استقلال را برعهده بگیرد، بهتاش فریبا مدیرفنی استقلال پاسخ داده که چرا وقتی استقلال در دربی سال ۵۲ شش گل خورد، رایکوف سرمربی وقت تیم را تغییر ندادند. روشن در واکنش به اظهارات فریبا به خبرنگار تسنیم گفت: در ابتدا باید بگویم ما نباید سر این چیزها با هم دعوا کنیم. اگر قرار بود انتقاد کنیم، از ابتدای فصل از علیرضا منصوریان انتقاد می کردیم. اتفاقاً از ابتدای فصل انتقادی نکردیم تا به استقلال کمک کنیم.
وی افزود: حرف من این است که آقایان از مدیرعامل گرفته تا سرمربی پس از شکست برابر العین باید استعفا می کردند. اگر مردم به خاطر دوست داشتن آقایان راضی به این کار نمی شدند، قضیه فرق می کرد. نه قصد جواب دادن به نصرالله عبداللهی را دارم و نه فریبا را. مرحوم منصور پورحیدری زمانی که قصد داشت سرمربی استقلال شود، رایکوف دو سه سال به او کمک کرد. آقای فریبا! آقای عبداللهی! ما نگفتیم شما نمی فهمید. پس از شکست استقلال در دربی سال ۵۲، قرار شد که رایکوف را بردارند، اما تماشاگران استقلال در نخستین تمرین پس از آن شکست مخالفت کرده و حمایت شان را اعلام کردند. پس از دربی ۵۲، روزی که رایکوف سر تمرین حاضر شد، استادیوم محل تمرین پر از تماشاگر شده بود. امروز همه باید به احترام مردم استعفا می کردند تا اگر هواداران مخالفت می کردند، دوباره برمی گشتند.
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: وضع مالی عبداللهی و فریبا خوب است و به آنها این وصله نمی چسبد که به خاطر پول این حرف ها را می زنند، اما نباید به خاطر پست و مقام گول عوامل دیگر را بخورند. عبداللهی و فریبا بچه های خوبی هستند، اما قرار نیست من در باشگاه استقلال کاره ای شوم و بگویم افتخاری مدیرعامل خوبی است! بنابراین ما دنبال پست و مقام نیستیم.
روشن در واکنش به اینکه فریبا گفته شاید حرف هایی بزنم که روشن دوست نداشته باشد، گفت: بهتاش پسر خوبی است، اما اگر چیزی می داند، به خاطر هواداران بگوید. آقای فریبا، خواهش می کنم حرف بزن تا مردم بفهمند.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا هنوز هم اعتقاد دارد که سرمربی استقلال باید خارجی باشد، تصریح کرد: صددرصد این نظر را دارم. برانکو مربی درجه یک اروپا نیست، اما در پرسپولیس مدیریت کرد. کریم باقری هم کنار او تجربه کسب می کند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال